Siroza Bitkisel Çözüm Ne iyi Gelir

Siroza Bitkisel Çözüm Ne iyi Gelir

Her hastalık ve rahatsızlıkta olduğu gibi siroz hastalığının tedavisinde de şifalı bitkileri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siroz hastalığının tedavisinde bulunması gereken şifalı bitkileri Andız otu, Rezene, Hindiba, Papatya, Aslandişi otu, Üzüm pekmezi şeklinde sıralayabiliriz.

Peki bu bitkileri kullanarak siroz için nasıl bitkisel çözüm sağlarsınız. İşte bitkisel siroz tedavisi tariflerimiz.

– Andız kökü kurutularak dövülür. Elde edilen toz kaynar suda on dakika bekletilerek demleme yapılır. Yatmadan önce, hazırlanan bu demlemeden ısıtılarak bir fincan içilir.

– Rezene ve hindiba kökü suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı, üzüm pekmezi ile karıştırılarak şurup kıvamına gelinceye kadar çalkalanır. Hazırlanan bu şuruptan yemeklerden sonra bir fincan içilir.

– Papatyanın kurutulmuş çiçekleri kaynar suda yirmi dakika süre ile bekletilir. Süzülerek elde edilen sıvıdan tedavi süresince günde üç bardak içilir.

– Aslandişi çiçeği bitkisinin kökleri suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıdan günde üç bardak içilir.

Bu yazı siroza bitkisel tedavi, siroza ne iyi gelir, faydalı yiyecekler, siroza iyi gelen bitkiler, siroza hangi bölüm bakar, nasıl tedavi edilir nasıl geçer bitkisel tedavisi çözüm siroz hastalığına konusunda yazılmıştır.

siroza ne iyi gelir, siroz nasıl geçer, siroza iyi gelen bitkiler, siroza kesin çözüm, siroza ne ii gelir, siroz üzümü, siroz hastalığına ne iyi gelir, siroz nedir, siroz belirtileri, üzüm pekmezinin siroza yan etkileri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz