Keçiboynuzu Çayının Faydaları ve Kullanımı

  • ALTERNATİFTIP
  • Keçiboynuzu Çayının Faydaları ve Kullanımı için yorumlar kapalı
  • 898 kez görüntülendi

Keçiboynuzu Çayının Faydaları ve Kullanımı

Özellikle erkekler için en anlamlı ve en değerli bitkisel çay tariflerinin başında gelir keçiboynuzu çayı. Sitemizde keçiboynuzunun faydalarını ve yararlarını daha önce anlatmıştık. Peki keçiboynuzu çayı desek

ne dersiniz?

Keçiboynuzu Çayı Nasıl Hazırlanır? Keçiboynuzu çayını hazırlamak için farklı tarifler bulabilirsiniz. Ben burada en kolay olanını paylaşacağım.

4-5 tane kurutulmuş keçiboynuzu bir litre kadar kaynamış suyun içine atarak 45 dakika kadar bekletin. Dilerseniz keçiboynuzlarını suya attıktan sonra çok kısık ateşte bekletebilirsiniz. Daha sonra süzerek sıcak ya da soğuk olarak içebilirsiniz. Keçiboynuzlarını kullanmadan önce iyice yıkamayı ihmal etmeyin.

Keçiboynuzu Çayının Faydaları: Prostat enfeksiyonlarının tedavisine yardımcı olur, İshali geçirir, Sindirim sistemi sorunlarını hafifletir, Kemikleri güçlendirir, Kilo kaybını destekler, Öksürüğe iyi gelir.

Keçiboynuzunun Yan Etkileri: Keçiboynuzunun bilinen ve yaygın bir yan etkisi yoktur. Ancak hamile ve emziren kadınların yiyeceklerle birlikte tükettiği keçiboynuzu dışında ekstra bir (toz şeklinde ya da çay olarak) keçiboynuzu tüketmesi tavsiye edilmez.

Bu yazı keçi boynuzu çayı nasıl demlenir, keçi boynuzu çayı nasıl yapılır ibrahim saraçoğlu, keçiboynuzu çayı faydaları, keçiboynuzu çayı tarifi, keçiboynuzu meyve çayı, keçiboynuzu çayının faydaları, keçiboynuzu çayı kullananlar kullanıcı yorumları konusunda yazılmıştır.

keçi boynuzunun faydaları ve kullanımı, keçi boynuzunun faydaları ve zararları, keçi boynuzunun zararları, keçiboynuzunun zararları, keçiboynuzu çayı nasıl yapılır, keçi boynuzu çayı nasıl demlenir, keçi boynuzu nasıl demlenir, kecibuynuzu zararları, keçi boynuzu çayı nasıl demlenmeli, keçi boynuzunun faydaları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.