Gürkan Kubilay Lipitabs Solusitan Yağ Tutucu

Gürkan Kubilay Lipitabs Solusitan Yağ Tutucu

Son dönemin zayıflama konusunda en iddialı buluşu Gürkan Kubilay ve Lipitabs tabletler ile geliyor. Bu yazımızda lipitabs tablet nedir, nerede satılır, fiyatı, faydaları, kullanıcı yorumları ve yan etkileri gibi birçok soruya yanıt

alacaksınız.

Lipitabs Nedir: Lipitabs solusitan tablet yemeklerdeki yağları mıknatıs gibi çekerek dışarı atılmasına yardımcı olur ve bu sayede kilo vermek için vücuda katkıda bulunmuş bir zayıflama formülüdür.

Lipitabs Nasıl Çalışır: Solusitan aynı zamanda vücuda karbonhidrat girmesini yani yağların girmesini engelleyerek mevcut kilonun korunmasına da yardımcı olmaktadır. Lipitabs solusitan tablet ile zorlu diyetler yapmadan, sevdiğiniz yiyeceklerden mahrum kalmadan mevcut kilonuzu koruyabilirsiniz. Lipitabs doğal yapısı ile sağlığınızı bozmadan kilo vermenize ve kilo almanızı engellemeye yarıdımcı olur.

Ağır ve hazmı zor olan yemeklerden önce içildiği zaman kilo aldıracak olan yağları lipitabs kendisine doğru çekerek depo edilmesine yardımcı olur, ardından sindirim sistemi yoluyla vücuttan dışarı atılmaktadır.

Lipitabs Kito Kompleks İçeriği 
Sodyum Bikarbonat,
Asit (Limon Asidi),
Karmaşık 500mg/tablet içeriğinde;
Aromalar (Limon, Kireç),
Tatlandırıcılar (Aspartam, Sorbitol, Sakarin),
İnülin (10 mg / tablet),
Fenilalanin kaynağı ve Boya (Riboflavin (B2 vitamini )

Lipitabs’ın Kullanımı: Lipitabs tablet 1 bardak soğuk su içirisine atılır, suda tamamen çözünmesi beklenir, çözünme tamamlandıktan sonra lipitabs öğünlerden önce yada öğün sırasında tüketilir. Günde en az 1 öğünde lipitabs kito kompkles tüketilmemeye özen gösterilmelidir. Vücudun düzgün ve sistematik çalışması için günlük en az bir öğünde lipitabs kito kompleks tüketmeyin.


Lipitabs Solusitan kabuklu deniz ürünlerinden elde edildiği için deniz ürünlerine alerjisi olan kişilerin kullanımına uygun yapıda değildir.

Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmemektedir. Lipitabs bilindik bir yan etkiye sahip değildir.

Balık ve omega yağ asitlerini bünyesinde bulunduran yiyeceklerin tüketiminde kullanımı tavsiye edilmez, çünkü her yağ asiti vücut için zararlı değildir.

Lipitabs tabletlerin bir kutusu 69 TL’den satılıyor. Resmi satış sitelerinden veya eczanelerden Gürkan Kubilay imzalı bu tabletleri alabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarının nasıl olduğunu soracak olursanız bana oldukça faydalı geldi. Denemeye değer diye düşünüyorum. Zira 1 gram ssolusitan ile 32 gram yağ yakabiliyorsunuz.

Bu yazı lipitabs nedir, lipitabs ne kadar fiyatı, lipitabs nasıl kullanılır, lipitabsın zararları yan etkileri nelerdir, lipitabsın faydası faydaları nasıl çalışır içeriği, lipitabs kullanıcı yorumları kullananlar kullanmak istiyorum lipitabs konusunda yazılmıştır.

lipitabs zararları, lipitabs kullanıcı yorumları, lipitabs kullananlar, lipitabs yan etkileri, lipitabs nasıl kullanılır, lipitabs nedir, LİPİTABS YORUMLAR, lipitabs yorum, gürkan kubilay lipitabs, lipitabs yorümları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz