Acai Bitkisi

  • ALTERNATİFTIP
  • Acai Bitkisi için yorumlar kapalı
  • 1.446 kez görüntülendi

Acai Bitkisi

Acai bitkisi, dünyanın birçok yerinde birçok insan tarafından kullanılan en faydalı ve en önemli şifalı bitkiler arasında belki de ilk sırayı almaktadır.

Acai bitkisi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm dünyada hızla yaygınlaşmıştır. Türkiyede ise yaygınlaşmasının en büyük sebeplerinden birisi de Prof. Dr. Mehmet Öz’dür. Mehmet Öz, bu mükemmel ürünün çok faydalı olduğunu ve kalp – beyin rahatsızlıklarını önlediğini söylemiştir. Bununla birlikte ürün büyük patlama yapmıştır.

Ürünün zayıflatma etkisi içermesi, kısa zaman içerisinde Acai Berry adı altında bir zayıflama hapının da ortaya çıkmasında etken rol oynamıştır. İnsan vücudunun ihtiyacı olan antioksidan ve D vitamini ihtiyacını sağlayan bu mükemmel bitki, çok kısa zaman içerisinde büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.

Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetiştirilen bu mükemmel ürün, ülkemizde kurutulmuş olarak da satılmaktadır. Tüm aktarlarda satılan bu ürün, yarattığı etkilere kıyasla çok da uygun fiyatlıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.