Yüzdeki Kırık Kan Damarları için Güvenli ve Etkili Ev Çözümleri

Yüzdeki Kırık Kan Damarları için Güvenli ve Etkili Ev Çözümleri

Kırık kan damarlarının tıbbi adı örümcek damarlarıdır. Yüzdeki hasarlı kan damarları genellikle gözeneklerde ve ciltte koyu kırmızı döküntülere neden olur.

herkes mükemmel görünmek istiyor. hiç kimse görünüşüyle ​​ilgili bir sorun yaşamak istemez ve özellikle de yüzüyle ilgili bir şey olursa.

Herhangi biri, cildiyle ilgili herhangi bir problem yaşamamak için yüzüne ellerinden geldiğince çok şey almaya çalışmaktadır.

ancak güneş ışığına aşırı maruz kalma nedeniyle veya aşırı alkol tüketimi ve çeşitli farklı nedenlerden dolayı çeşitli gözenekler ve cilt sorunları yaşarsınız. Hasarlı kan damarı da hepsinde bir tanesidir.

Hasarlı Kan Damarları Nedir?

bir kan damarı patlarken, kanın bir kısmı damarlardan çıkar, gözeneklerden ve deriden kızarıklık gösteren damarlardan az miktarda kan gelir.

Böylece, mor lekeler yüzünde makyaj göstermeye başlar. Normalde onlardan kurtulmak için her şeyi yapmaya çalışırsınız. altında verilen madde, kırık kan damarlarının tedavisi için çeşitli ev ilaçları listeler.

1. Makyaj

evet, zarar görmüş kan damarları için ilk ev ilacının ne olduğunu okumak sizi şaşırtacaktır. Ancak evet, tamamen gerçek. Çok fazla miktarda olmasalar bile, hasar görmüş kan damarlarını yüzünüzden kapatmak en basit yöntemlerden biridir.

Kapatıcı bir yüzdeki hasarlı kan damarlarını gizlemek için mükemmel çalışır. Hasar görmüş kan damarları çok azsa ve yüzünde belirgin bir alanda değilse, kuşkusuz gizleyici ile gizleyebilirsiniz.

ancak, kapatıcıyı güzelce kullanmanın yolunu, hiç kimsenin, yüzünüz için zarar görmüş kan damarlarına sahip olduğunuzu anlayamayacağının farkında olmalısınız. temelde, hasar görmüş kan damarları kızarıklığa neden olur. Bu kızarıklığı gidermek için yeşil renkli bir kapatıcıya ihtiyacınız var.

Elbette, hangi rengin kapatıcıyı istediğiniz renge kaplayacağına dair tam bir fikre sahip olmanız gerekir. aslında, yeşil, sarı ve kırmızı kapatıcınız var. deneyimsiz kapatıcı, hasar görmüş kan damarlarının veya sivilce bezlerinin veya örümcek damarlarının bu durumda olduğu gibi kızarıklık için kullanılır.

Sarı kapatıcı cilt tonlarını eşitlemek için kullanılır, bu nedenle yüzün renklenmesini eşitlemek için kullanılır, pembe olan yüzünüzdeki mor veya koyu mavi konum için kullanılır, gözlerdeki koyu lekeler veya daireler gibi.

Bunu temeli ile karıştırıp sonra yüzünüze uygulayın. Ve kapatıcıyı kullandıktan sonra, gözü yüzün karmaşık bölgelerinden çekmek için allık, vurgulayıcı ve aydınlatıcıyı kullanmayı unutmayın.

Bu yüzden, makyaj makemakeup zarar görmüş kan damarlarınızı kapamak için tamamen kolay bir yöntemdir, sadece hiç kimsenin o bölgelere ilgi göstermemesi için düzgünce yapmanın bir yolunu görmek istersiniz.

2. C 
vitamini ve Lizin C vitamini her cilt bakım ürününde keşfedeceğiniz bir bileşendir. bunun nedeni, gözenekler ve cilt için bu bileşenin pek çok yararıdır.

C beslenmesi, eski savaş karşıtı savaşlar için çok faydalıdır ve bu nedenle her yaşlanmaya karşı savaş ürününde çok fazla bulunur. diet C tamamen sağlıklı bir gözenek ve cilt sağlar, gözeneklerinizi ve cildinizi nemlendirir ve cildinizin parlamasına devam eder. C beslenme de gözenekler ve deriden çeşitli koyu, koyu kırmızı veya kahverengi lekeler azaltmak için kabul edilir. Yani, hasarlı kan damarları durumda mı?

Bu yüzden hasarlı kan damarlarının lekelerini dökmek için C beslenmesinin kullanılması tavsiye edilir. C diyeti, cildin tahriş ve iltihaplanmasının azaltılmasında da faydalıdır ve cildin bitkisel restorasyon yapma tarzını iyileştirir.

Bu nedenle, genel beslenme C, hasarlı kan damarlarından dolayı yüzdeki kırmızı lekeler gibi koyu lekeler olduğunda gözeneklerin ve cildin tedavisi için kesinlikle çok faydalıdır.

Ek olarak, Lysine ayrıca hasarlı kan damarlarının tedavisi için de çok faydalıdır. Lizin, çeşitli gözenekler ve cilt enfeksiyonları ile mücadelede çok faydalı olabilecek bir amino asit türüdür.

Lizin kızarıklık, sivilce, sivilce gibi pek çok gözenek ve cilt sorununu tedavi etmek için kullanılır. Lizin, kimyagerinizle yakınınızla birlikte çok zahmetsizce bulunabilir. Günde yemek yeme rejimi ile güne yükleyebilecek haplar şeklinde ulaşılabilir.

C ve Lizin diyeti sonuçları karıştırılırken, o zaman yüzünüzdeki kırık kan damarı problemini tedavi etmek için uygun sağlıklı olabilirler.

çok sayıda değerlendirme yapıldı, pek az insan bu kombinasyonu denedi ve bu karışım yüzünüzdeki hasarlı kan damarları için çok başarılı bir şekilde kendini test etti. Hasar görmüş kan damarları sorunu yaşıyorsanız, denenmesi gereken bir yoldur.

Dikkat: Lysine’nin telafisini almaya başlamadan önce, sağlık uzmanınıza bu konuda danışmalısınız.

3. Üzüm Çekirdeği Yağı 
, her konutun mutfağında bulunan bir şeydir. Tamamen mükemmel bir cilt nemlendiricidir. Evleri var ve antioksidanları da var. Bu nedenle, sivilce ve diğerleri gibi çeşitli gözenekler ve cilt problemleri için çok faydalıdır.

Gözenekleri ve cildi oluşturan sıkılaştırdığı ve gözeneklerin ve cildin gözeneklerini kapattığı için sıkılaştırıcı evleri vardır. gözlerinizin altındaki koyu renkli halkaları temizlemeniz için harikadır.

Aynı zamanda çok anti-alma eski bir faktördür. cildinizi nemli tutmak ve cildin doğal elastikiyetini korumak için çok faydalıdır. Ayrıca gözeneklerinizi ve cildinizi iyileştirmek için de yararlıdır. Öyleyse, gözeneklerinizde ve cildinizde kesinlikle çok parlak bir ürün var.

Ayrıca, kırık kan damarlarının lekelerini yüzünüzden temizlemeniz için harikadır. Üzüm Çekirdeği Yağı da saç artışında faydalıdır.

Üzüm Çekirdeği Yağı gözeneklerde ve ciltte nasıl kullanılır? 
Birkaç damla üzüm çekirdeği yağı alın ve etkilenen cilde hafifçe sürün. 
Ekstra yağın istediğini tespit ederseniz, daha sonra birkaç damla alın ve daha sonra biraz daha büyük damlalar alabilirsiniz. 
yağın içine batırılmış bir pamuk topuyla gözlerinizin altından da takip edebilirsiniz. 
Kırık kan damarlarının lekelerini tamamen giderinceye kadar bu günü her gün tekrarlayın. 
üzüm çekirdeği yağı kullanmanın bir yolu daha var. onu çırpılmış tereyağı ile harmanlamak harika çalışıyor.

bazı damla çekirdeğin yağını çırpılmış tereyağında karıştırın. 
etkilenen ciltte bu macunu izleyin. 
15 ila yirmi dakika boyunca sürdürülür. 
Sonra durulayın. 
4. Aloe Vera

Kimse Aloe Vera’nın cildin nimetlerini bilmiyor. Cildinizi nemli tutar, başka hiçbir nemlendirici kremle mücadele edemez.

Cildinizi çok sağlıklı ve keyifli tutar ve hoş bir şekilde parlar. sivilcelerin azaltılması için çok faydalıdır ve yüzündeki kan damarlarında kırık olduğu gibi cildin kızarıklığı ile mücadelede de faydalıdır.

Ayrıca gözeneklerin ve cildin bronzlaşmasını ortadan kaldırmak için çok faydalıdır ve ayrıca cildin bronzlaşmasını önler. Aloe Vera, yüze, gözeneklere ve cilde güneş lekelerini çıkarmak için kullanılır. Ayrıca, çeşitli gözenek stillerini ve cilt yaralarını iyileştirir.

Çok çeşitli kozmetik ürünlerine sahip olan kilometrelercedir, ancak aloe vera ürünlerinin bazılarını evdeki gibi çeşitli cilt sorunları için de yapabilirsiniz:

Gözeneklerinizi ve cildinizi nemlendirmek için. aloe vera yaprağını olduğu gibi kullanabilirsiniz. sadece bir aloe Vera yaprağını koparın ve yüzünüze jel sürün. 
Yaşlanma karşıtı ise 1 çorba kaşığı karıştırın. 1 çay kaşığı ile aloe vera jeli. Yulaf unu ve ½ çay kaşığı. Zeytinyağlı Bu elementleri iyice karıştırın ve bu organize macunu yüzünüzde izleyin. yarım saat uygulayın ve sonra soğuk suyla durulayın.

Sivilce kürü için, limon suyunu aloe vera jeli ile birleştirmeniz ve bu macunu yüzünüze uygulamanız ve bir gün içinde uygulamanız gerekir. Sabaha yıka. 
Mor lekeler ve güneş yanıkları için aloe vera yaprağını alın, jelden kurtulun ve yüzünüze kansız aloe vera jelini gecikmeden uygulayın ve hasar görmüş kan damarları veya diğerlerinden dolayı güneş yanıkları veya pembe izlerden kesinlikle kurtulun. amaç. 
5. At Kestanesi Çekirdeği Ekstresi 
Bu ürün aynı zamanda conkers veya buckeye denir. bu, bitkiden çıkarılır ve bu, maksimum güçlük olarak ele alınır; çünkü güçlüğü temelden uzaklaştırır.

Tabii ki, Aescin olarak bilinen ve damarları birleştiren ve artık makyaj oluşturmaya izin vermeyen bir madde içeriyor. Yani, kırık kan damarlarının uğraşması şimdi makyaj yapmıyor bile. Bu ürün nedeniyle, şimdi bile kırık gemilerin sorunuyla karşı karşıya kalmamalısınız.

At kestanesi çekirdeği ekstresi kullanabileceğiniz sayısız yaklaşım vardır. bu yöntemler:

eşit miktarda üzüm çekirdeği yağı ile at kestanesi çekirdeği ekstresi karışımı. yavaşça yüzün üzerinde takip et. İsterseniz bir gecede ek olarak koruyabilirsiniz. sabahleyin, nemli bir havluyla temizleyin veya ılık suyla durulayın. 
Üzüm çekirdeği yağı da kivi yağı, daha fazla saf zeytinyağı, kuşburnu yağı veya arnika yağı ile değiştirilebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz