Yüz Germe Operasyonları ve Yöntemleri

  • SAĞLIK HABERLERİ
  • Yüz Germe Operasyonları ve Yöntemleri için yorumlar kapalı
  • 925 kez görüntülendi

Yüz Germe Operasyonları ve Yöntemleri

Günümüzde estetik operasyonlar özellikle bayanların dış güzelliğine verdikleri önemde dolayı oldukça arttı. 50’li yaşlara kadar lazer, botoks, dolgu gibi estetik operasyonlar güzel görünmek için yeterli olurken; 50’li yaşlardan sonra ciltte oluşan kırışıklıkların belirginleşmesi nedeniyle yüz gerdirmek kişi için neredeyse ihtiyaç halini alır. Yüz germe operasyonları da saydığımız; lazer, botoks gibi operasyonların etkisini kaybettiği zamanlarda yapılması uygun görülür. Çünkü o yaşlarda oluşan sarkmaların önüne geçebilecek çok az şey vardır. Doğal yöntemlerle yüzünüzdeki kırışıklıkları azaltabilir yada geçici bir süre yok edebilirsiniz ancak yüz germe işlemlerinde kalıcı yöntem için mutlaka cerrahi işlem gerekmektedir.

Yüz Germe İşlemi Nasıl Uygulanır?

Yüz gerdirme işleminde yüzün sinir, yağ, kas dokusunu oluşturan yapıdan çekilerek yüzde yeni bir görüntü oluşması sağlanır. Ayrıca işlem sırasında sarkmalar ve oluşan boşluklar gerdirilerek düzeltilir. Bunların yanında göz kapağında oluşan çizgiler de kolaylıkla düzeltilebilir. Yaş iyice ilerleyince boyun ve gıdı bölgesinde de sarkmalar yaşanır. Korse giymişçesine düzeltilebilecek olan bu sarkmalar; yağ alma, yağların yerini değiştirme gibi yöntemlerle de sürdürülebilir. Sadece yüz kısmında değil aynı zamanda boyun bölgesindeki kırışıklıklar içinde oldukça etkili bir yöntem olan yüz germe işlemlerini profesyonel ve bu konuda deneyimli estetik merkezlerinde yaptırabilirsiniz.

Yüz Germe Fiyatları

Yüz germe ameliyatı genelde yaşı ilerlemiş kişilerin tercih ettiği bir işlemdir ve genellikle istenilen sonuca da ulaşılabilir. Operasyonların zorluğuna göre süreleri, fiyatları, iyileşme süreçleri çok farklılık gösterebilir. Fiyatı belirleyen en önemli kriterlerin başında seçilen hekimin niteliği ve uygulanacak yüz germe yöntemi geliyor, ortalama 1.500 ile 3.000 arası değişen yüz germe fiyatları için mutlaka araştırma yapmalısınız.

Dış Kaynak : https://www.slimfit.com.tr/estetik-plastik-cerrahi/yuz-germe/

Yüz Germe Hakkında Merak Edilenler

Her cerrahi işlem gibi yüz germe operasyonu da kendi içerisinde bazı riskleri bünyesinde barındırmaktadır. Sorunları en aza indirmek için hekiminizin önerilerine mutlaka uymalısınız, ağırlıklı olarak beş çeşit yüz germe yöntemi bulunmaktadır. Bunlar;
*Dolgu Uygulaması
*Mezoterapi Uygulaması
*Ultherapy Yöntemi
*Thermage Uygulaması
*ClearLift Gençleştirme Yöntemi

Olarak bilinmektedir, içlerinden en popüler olanı ise “Mezoterapi” yöntemidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.