Yılbaşı Gecesinde Kusursuz Görünün!

  • ALTERNATİFTIP
  • Yılbaşı Gecesinde Kusursuz Görünün! için yorumlar kapalı
  • 609 kez görüntülendi

Yepyeni bir yıla daha çekici ve etkileyici bir güzellikle girmek isteyenler için Estetik Cerrahı Prof.Dr Erol Kışlaoğlu kısa sürede uygulanabilecek operasyonlar hakkında bilgiler verdi.

Peeling uygulamasının derecelerinin olduğunu aktaran Kışlaoğlu, cilt yenilenmesi için uygulanabilecek operasyonlar arasında olan ve Meyve asitleri ile uygulanan bu yönteminin yeni yıl gecesine hazırlananlar için çok uygun olacağını aktardı. Bu yöntem hakkında ise şu bilgileri verdi.”Meyve asitleri ile yapılır. Cildin üst tabakası yüzeysel olarak soyulur. 5 dakika içinde yapılan uygulama esnasında ciltte hafif bir yanma ve hafif bir kızarma olur. Hemen sosyal hayata dönülebilir.”

Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu, yeni yıla girmeden önce kırışıklıklardan arınmak isteyenler için ise Prp uygulamasını önerdi.”30 dakika işlem süresinin sonunda cildiniz kırışıklıklara meydan okuyor” diyen Kışlaoğlu, işlemin aşamalarını anlattı “PRP tedavisi ile çok kısa sürede istenilen sonuçlar elde ediliyor.

İşlemin uygulama aşamasında öncelikle kişinin kendi kanı steril bir ortamda alınarak ve özel işlemler ayrıştırılarak trombosit bakımından zengin olan bölüm ortaya çıkarılıyor. Daha sonra uygulanacak bölgeye enjekte ediliyor ve hasta aynı gün içerisin evine dönebiliyor.”

Her şeyiniz tamam fakat burnunuz yüzünüzde istediğiniz gibi durmuyor ise bu küçük kusurun gecenizi mahvetmesine izin vermeyin.

Çünkü gelişen estetik cerrahi ile 5 dakikada burun estetiği yaptırabilirisiniz. Geçici burun ameliyatlarının dolgu maddeleri ile uygulandığını aktaran Erol Kışlaoğlu, işlemin uygulama aşamasını anlattı. “Önce hastanın burnu doktor tarafından muayene edilir. Resimleri çekilir, bilgisayarda gerekli düzeltmeler yapılır. Burun üzerine yüzeysel anestetik bir pomat sürülerek ağrı duygusu giderilir. Daha sonra burun kemiği üzerine dolgu maddesi enjekte edilir ve masaj ile burna istenilen şekil verilir. Herhangi bir alçı ya da sargı yapılmaz kişi istediği gibi rahatlıkla kullanabilir.”

Yeni yıla gecesine güzel ve dekolte bir kıyafet giymek istiyorsanız fakat göğüslerinizin küçük olmasından şikayetçiyseniz üzülmenize gerek yok.

Çünkü gelişen estetik cerrahi ile kısa sürede göğüs ameliyatı olabilirsiniz. Sıkça uygulanan bu işlem hakkında Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu, şu bilgileri verdi. “Neştersiz meme büyütme ameliyatında bölge lokal anestezi ile uyuşturularak, özel bir dolgu maddesi doku altına iğne yardımı ile enjekte ediliyor. Kısa süre sonra kişi istediği meme boyutuna kavuşuyor. Ayrıca bu yöntem kalçaya, bacakların ince kısımlarına uygulanabiliyor. Yaklaşık 45 dakika sürüyor.”

Prof.Dr. Erol Kışlaoğlu
Estetik Cerrahi Uzmanı

Kaynak: Hastane.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.