Yılan Yağı ve Faydaları

Yılan Yağı ve Faydaları

Yılan yağı genelde erkeklere hitap eden bir ürün olmakla birlikte saçların dökülmesini engeller ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlar. Bu ürün ırsi olmayan saç dökülmelerinde daha çabuk etkisini gösterir. Irsi saç dökülmelerinde ise önce saç seyrekliği bulunan bölgede tüylenmeyi sağlar daha sonra da saç

çıkması olayı gerçekleşir.

Yılan yağı nasıl kullanılır?
Saçın diğer bölgelere göre seyrek olduğu bölgeye haftada en az 3 kere parmak ucuyla masaj şeklinde uygulanması gerekir. Bu işlem için günde ortalama olarak 5-10 dakika ayırmanız gerekir. İşlemi uyguladıktan yaklaşık 3 saat sonra ise şampuanla o bölgeyi yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Yaptığınız bu işlemlerin sonuç alması için ise bu işlemi ara vermeden bir ay boyunca uygulamanız gerekmektedir.

Yılan yağı hakkında bilgi
İçeriği bakımından yılan yağı tamamen doğaldır ve bu ürün bitkisel olarak güçlendirilmiş, içeriğinde hiçbir kimyasal bileşen bulunmayan bir üründür. Şimdiye kadar yapılan araştırmalarda yılan yağını kullanan kişilerde bir yan etkisi kesinlikle görülmemiştir.

Yılan yağının fiyatı 12 ile 15 TL arasındadır. Bu ürünü kullanmak istiyorsanız yetkili eczane ve web sitelerinden yılan yağı ürününü temin edebilirsiniz. Dünya piyasasında adı “snake oil” olarak bilinen bir üründür.

Yılan yağını kimler kullanamaz?
Şimdiye kadar bu konuda yapılan incelemelerde yılan yağına dair bir yan etkisi olduğu tespit edilememiş olduğu için son derece güvenebileceğiniz bir üründür. Fakat cilt hastalığı bulunan ya da cildi çok hassas olan kişilerin mutlaka bir cilt uzmanına danışarak bu ürünü kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Neden yılan yağı kullanmalıyım?
Çünkü kullanacağınız yılan yağı ürünleri bitkisel ilaçlardır. Ve bu ürünler kesinlikle ve kesinlikle güvenlidir. Günde sadece 5-10 dk ayırarak gerçekten istediğiniz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyatları gayet uygundur.

Bu yazı yılan yağı ne işe yarar, yılan yağı fiyatı, yılan yağı nedir, yılan yağının faydaları, yılan yağının kullanım şekli, yılan yağının kullanımı, yılan yağının etkileri, yılan yağı nasıl kullanılır, yılan yağı neden yapılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

yılan yağı fiyatı, yılan yağı kullanım şekli, yılan yağı nasıl kullanılır, yılan yağı fiyatları, yılan yağının kullanım şekli, yilan yagi nasil yapilir, ylan ya faydalar, yilan yagi nedir, yılan yağı ne işe yarar nasıl kullanılır, yılan yağı nasılyapılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz