Yağlı Ciltler için Nemlendirici Kremler

Yağlı Ciltler için Nemlendirici Kremler

Yağlı ciltler için nemlendirici kremler kullanılması gerekir. Bir çok kişi yağlı cildin nem ihtiyacı yok zanneder. Ancak bu son derece yanlış bir düşüncedir. Bu yazımızda sizler için araştırdığım yağlı ciltler için nemlendirici krem kullanımı, özellikleri ve fiyatlarına değineceğim.

Yağlı Ciltler için Nemlendirici Kremler

Yağlı ciltler için nemlendirici kremleri anlatmadan sizlere bu nemlendiricilerin cildinizde ne işe yaradığına değineceğim. Aşağıdaki yağlı ciltler için nemlendirici kremler tamamen sıralaması, fiyatları karışıktır. Dilediğinizi kullanabilir ve cildinize fayda sağlayabilirsiniz.

Clinique Nemlendirici Krem – Dramatically Different 125 mL

Yağlı ciltler için özel olan bu krem, güçsüz, hasarlı ve çok kuru ciltler için gün boyu nem bariyerini korur. Özel formülü sayesinde bütün gün cildinizin nemli kalmasını saplar. Cilde uygulandıktan sonra cildi yumuşatır ve esneklik hissettirir.

Clinique Nemlendirici Krem - Dramatically Different 125 mL

Cildi her zamankinden çok daha iyi ışıltı katar. Fiyatı 105 TL’dir. Fiyatı normalin biraz üstünde olsa da ünlü bir marka olması cezbedici görünüyor.

LA Roche Posay Hydreane Legere

Yine ünlü bir marka olan La Roshe, normal ciltten karmaya dönük ciltler için idealdir. Cildinize sürdüğünüz andan itibaren ferahlatıcı etkisi ve cildi yağlandırmayan dokusu ile cildi parlatmaz.

LA Roche Posay Hydreane Legere

Düzenli olarak kullanıldığında cildi nemlendiren, eski yumuşaklığına ve konforuna kavuşturan bir kremdir. Eğer bu nemlendirici kremi satın almak isterseniz 39 TL’ye satın alabilirsiniz.

Avene Yağlı Ciltler için Matlaştırıcı Emulsiyon – Eau Thermale Cleanance

Bu krem cildinizin fazla yağdan arınmasına yardımcı olmaktadır. Cilde sürüldüğünde cildin daha sıkı ve mat görünmesini sağlar. Ayrıca düzenli kullanılırsa, cildi yatıştırır ve rahatlatır.

Avene Yağlı Ciltler için Krem

Yağlı ciltler için günlük rutine alınabilecek olan bu nemlendirici krem 25 TL’den 50 TL’ye kadar internet üzerinde satılmaktadır.

Vichy 24 Saat Etkili Nemlendirici Bakım Kremi

Cildinize sürdükten sonra 24 saat boyunca cildin derinlemesine nemlendirilmesini sağlayan güçlü ve tanıdık bir marka olan Vichy, oldukça rahatlatıcı bir bakım kremidir.

Vichy 24 Saat Etkili Nemlendirici Bakım Kremi

İçerisinde eşsiz minerallerce zengin Vichy termal suyu bulunur. Bu termal su cildin doğal olarak korunmasını ve güçlenmesini sağlar. Açıkçası bir nemlendiriciden çok daha fazlasını sunar. Fiyatı 65,99 TL’dir.

DDF Hassas ve Yağlı Ciltler için Yağsız Nemlendirici Krem

Yağlı ciltler için nemlendirici kremlerden birisi de DDF’dir. Hassas ve yağlı ciltler için geliştirilen bu nemlendirici, cildi sakinleştirmesi, yatıştırması ve iyi bir şekilde nemlendirmesi ile ünlüdür.

DDF Hassas ve Yağlı Ciltler için Yağsız Nemlendirici Krem

Cildin su kaybını düzenler ve cilde pürüzsüzlük katar. Ciltte bulunan kızarıklık, tahriş gibi problemleri yok eder. Ayrıca UV ışınlarına karşı cildinizi gün boyu korur. İnternet üzerinde fiyatı 169,99 TL’dir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz