Yağ Yakarak Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

Yağ Yakarak Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

Yağ Yakarak Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

Ünlü manken Demet Kutluay’ın sürekli olarak tükettiği ve fit vücudunun mucizesi olarak gösterdiği meyve suyu tarifini sizler için paylaşıyoruz. Bu meyve suyu sayesinde vücudunuz zayıflamaya daha elverişli hale gelecektir. Vücudunuzda bulunan toksinleri atılmasına ve yağ yakarak vücudunuz için zayıflamaya büyük katkı sağlayacaktır.

Meyve Suyu ile Nasıl Zayıflanır?

Meyve suyu tek başına zayıflatmaz ancak, iştahınızın kapatır ve fazla yemek yemenizi engeller. Bununla birlikte, vücudunuzda bulunan zararlı toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Bu toksinler yüzünden sindirim sisteminiz yavaşlar, karaciğeriniz fonksiyonlarını çok yavaş gerçekleştirir ve bunun sonucunda da vücudunuzda yağlanmalar meydana gelir. Meyve suyunu tüketerek, sindirim sisteminizi düzene sokar ve metabolizmanızı hızlandırırsınız. Vücudunuzu sürekli bu meyve suyunu tüketmeye alıştırırsanız, bir süre sonra yağlarınızın kolayca erimeye başladığını görürsünüz.

Yağ Eriterek Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

Zencefil ( başparmağınız büyüklüğünde 1 adet taze )
Yeşil elma ( 2 tane )
Limon ( 1 adet )
Kivi ( 1 adet )
Hazırlanışı: Yukarıdaki listede yer alan tüm malzemeleri iyice yıkayıp, kabuklarını soyun. Daha sonra, küçük parçalar haline getirerek meyve sıkacağında iyice ezin. Bu şekilde meyve suyunu hazırlamış olacaksınız. Bu meyve suyunu her acıktığınızda bir bardak tüketirseniz, iştahınızın kapanmasına ve kısa sürede doymanıza olanak sağlayacaktır. Günlük taze olarak hazırlamanızı önerdiğimiz zayıflatan meyve suyu, yalnızca 80 kaloridir.

Meyve suyu içinde herhangi bir farklı malzeme bulunmadığı için tüm bireyler tarafından önerilmektedir. Hamilelerinde rahatlıkla tüketebildiği bu vitamin deposu meyve suyu, son zamanların en popüler içeceklerinden olacak diyebiliriz. Meyve suyunu düzenli olarak kullanmaya başladığınızda, vücudunuzdaki değişimi farkedecek ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

Eğer bu meyve suyunu tüketmek istemezseniz, web sitemizde yer alan çeşitli detoks içecek tariflerini deneyebilirsiniz. Hazır olarak satılan meyve sularında yüksek şeker ve kalori olduğu için, zayıflamak isteyenlere kesinlikle önermiyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz