Vertigo Nasıl Geçer Bitkisel Tedavi

  • ALTERNATİFTIP
  • Vertigo Nasıl Geçer Bitkisel Tedavi için yorumlar kapalı
  • 812 kez görüntülendi

Vertigo Nasıl Geçer Bitkisel Tedavi

İbrahim Saraçoğlu vertigo hastalığından başı dertte olan arkadaşlar için yeni bir bitkisel tedavi yöntemini tanıttı. Bende vakit kaybetmeden sizlere bu bitkisel kürü anlatmak istiyorum.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki daha öncede İbrahim Saraçoğlu kürleri uygulayan birisi olarak ilk yorumum oldukça uzun soluklu bir tedavi sürecinin olması. Vertigoya ne iyi gelir ve vertigo için iyi gelen tedaviler hareketler ve bitkiler nelerdir sorusunun cevabını mutlaka bulacağınız tedaviler bunlar.

Tecrübelerim bu tarz bitkisel tedavi yöntemlerinin genelde başarıya ulaştığını gösteriyor. Sizlerde umarım bu bitkisel tedavi yöntemini uygulayarak vertigoya kesin çözüm bulursunuz.

Soğan Kürü: Kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte kaynatın. 5 dakika tamamlandıktan sonra ocaktan alınız ve ılımaya bırakınız. Ilık hale geldikten sonra süzünüz ve 15 gün boyunca aç karnına günde 2 kez içiniz. Eğer çalışıyorsanız bu doğal bitkiyi akşam yemeğinden önce ve akşam yatarken uygulayabilirsiniz.

Dikkat: Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandır. Özellikle bembeyaz soğan aramaya gerek yoktur. Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

Testere Dişli Aslanpençesi: Soğan kürü tamamladıktan sonra uygulanır. Kaynamakta olan bir bardak klorsuz suyun içerisine 4-5 gram Alchimilla vulgaris bitkisi atınız ve 6 dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte demleyin. 6. dakikadan sonra ocaktan alınız ve süzerek ılımaya bırakınız. Bir ay boyunca günde iki defa bir su bardağı içiniz. İlkini kahvaltıdan iki saat sonra ikincisini ise akşam yemeğinden en erken iki saat sonra içiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Damak tadına uygun olması için herhangi bir katkı maddesi ilave edilmemelidir.

Dikkat: Testere dişli aslanpençesi kürü 1 ay uygulandıktan sonra soğan kürü tekrar edilir ve bittikten sonra çoban çantası bitkisine geçilir.

Çoban Çantası Bitkisi: Soğan kürü tamamlandıktan sonra uygulanır. Kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine 4-5 gram Capsella bursa bitkisi atınız ve 5 kısık ateşte ağzı kapalı olarak demleyin 5. dakikadan sonra ocaktan alınız ve süzerek ılımaya bırakınız.

Bir ay boyunca günde 1 defa akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra içiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Damak tadına uygun olması için herhangi bir katkı maddesi ilave edilmemelidir.

Dikkat: Bitkilerin raf ömürlerinin 1 yılı aşmamış olmasına ve bitkilerin doğru türü olmasına dikkat ediniz. Ayrıca soğuk olarak bu kürleri içmeyiniz.

Vertigoya Ne iyi Gelir? Vertigo için iyi gelen yiyecekler, bitkiler, ilaçlar, egzersizler, besinler, bitki çayları, vitaminler, otlar hakkında pek çok bilgi mevcut. Lakin ben size bu seçeneklerden sadece en yararlı olanları aktarmak istiyorum.

– Oturma pozisyonunda baş bölgesini bacakların arasına koymak  ve uzanma pozisyonunda yatmak da beyne daha fazla kan gitmesine yardımcı olur ve vertigoya iyi gelen egzersizler olarak bilinir.

– 1 bardak suyun içerisine bir çay kaşığı kişniş tohumu atılır ve gece boyunca bekletilir. Ertesi sabah süzülen bu suyun içine yarım çay kaşığı Bektaşi üzümünün suyu karıştırılarak içilir. Vertigoya iyi gelen bitkiler içerisinde bektaşi üzümü ilk sıradadır.

– Vertigoya iyi gelen yiyecekler ve besinler olarak ise kereviz başı çeker.

Bu yazı vertigoya ne iyi gelir vertigo nasıl geçer vertigoya iyi gelen gelmeyen yiyecekler ilaç bitki taşlar vertigo için baş hareketleri ilaçlar en iyi doktor doğal kesin bitkisel çözüm vertigo nasıl geçer ne iyi gelir bitkisel tedavi kesin çözüm şifalı bitkiler ne yenir ne içilir iyi gelen bitkiler bitki çayları yiyecekler içecekler nelerdir bitkisel tedavisi nasıldır hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

vertigo nasil gecer, vertigoya ne iyi gelir, vertigo bitkisel tedavisi ibrahim saraçoğlu, vertigo için bitkisel çözüm, vertigoya bitkisel çözüm, vertigo bitkisel çözüm, vertigoya kesin çözüm, ibrahim saraçoğlu vertigo, ibrahim saraçoğlundan vertigoya bitkisel çözüm, vertigo nasıl geçer ibrahim saraçoğlu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.