Vajina Kokusu Nasıl Giderilir?

  • KADIN SAĞLIĞI
  • Vajina Kokusu Nasıl Giderilir? için yorumlar kapalı
  • 734 kez görüntülendi

Vajina Kokusu Nasıl Giderilir?

Hemen hemen bütün kadınlar hayatlarının bir döneminde vajina kokusu sorunu ile karşı karşıya kalabilirler ve bu durum bazen çok utaç verici olabilir. Vajinal kokuyu önlemek için birçok çare bulunmaktadır; fakat her çare her kadın için faydalı olmayabilir.

Vajinal koku kadınlar arasında çok yaygın bir sorundur. Vajinada aşırı bakteri oluşumu vajinal kokunun ana nedenidir. Sigara içmek, birden fazla partner ile beraber olmak ve vücut ısısındaki değişiklik vajinal kokunun diğer nedenleri arasında yer alır.

Vajina Kokusunu Gidermenin, Önlemenin Yolları
Vajinal koku riskini ortadan kaldırmak için iki üç damla çay ağacı yağını su ile karıştırın ve vajinanıza sürün. Çay ağacı yağı antibakteriyel özelliğe sahiptir ve vajina kokusunun önlenmesine iyi gelir.

Sentetik iç çamaşırlarının yerine pamuklu iç çamaşırlarını tercih edin.

Vajina kokusunu engellemek için antibiyotik almayın; çünkü antibiyotikler vajina kokusunu engellemenize yardımcı olmaz.

Sıkı pantolonlar giymeyin ve genital bölgenin nefes aldığından emin olun.

Bazen kadınlarda oldukça yoğun bir şekilde bu koku salgılanabiliyor. Oldukça sıkıntılı bir durum

sizene bayanların sorunundan yoksa sizinde mi böyle bi probleminiz var yorum yapmışsınız bizlerde biliyoruz sıkıntılı bi durum olduğunu ama bunu sizin dile getirmenize sebep olduğunu sanmıyorum erkek müsvettesi lütfen kendinize ait sitelerde gezin..!!

Vajinamda aşırı derecede koku oluyor yazları hergün banyo kışları ise 3-4 günde bir banyo yaparım avondan özel vajina temizleyici jel aldım kullanıyorum umarım tekrar başıma gelmez henüz daha 18 yaşındayım çok utanç verici :(

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.