Ünlülerin Diyet Doktorları

Ünlülerin Diyet Doktorları

 Ünlü sanatçılarında kilo sorunları ile baş edebilmek için diyetisyenlerden yardım aldığını biliyoruz. Sanatçıların kilo problemleri basına iyi bir magazin malzemesi olarak sunuluyor. Bu nedenle çoğu ünlü fazla kilolarından kurtulmak için diyetisyenlerin verdiği diyet programını uyguluyor. Ünlüleri kilo sorunlarından kurtaran diyetisyenler de adını daha çok kişiye duyurmuş oluyor.

Basında en çok yer alan ünlülerin diyetisyeni olarak isim yapmış Taylan Kümeli, Ender Saraç, Osman Müftüoğlu, Dilara Koçak, Nil Şahin Gürkan, Gizem Şeber, Nilberk Karaman, Canan Aksoy ve Gürkan Kubilay gibi isimleri sıralayabiliriz.

Ünlü Diyetisyen Taylan Kümeli Sezen Aksu’yu forma sokarak, Diyetisyen Canan Aksoy ise komedyen Ata Demirer’e tam 22 kilo verdirmesiyle basında yer aldı. Osman Müftüoğlu diyetisyen olamamasına rağmen yaşam koçu olarak yıllarca Süleyman Demirel’e ve daha çok sayıda ünlüye hizmet vermeye devam ediyor. Seren Serengil’de ünlü doktordan öğrendiği forma girmenin sırlarını twitterdan takipçileriyle paylaşmaya başladı.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, Sezen Aksu’dan sonra Deniz Seki’ye 13 kilo verdirerek, Pınar Altuğ’u formda tutarak ününü pekiştirdi. Ünlüleri kiraz sapı, avokado yaprağı ve mısır püskülünden oluşan özel karışım içirerek zayıflatan Kümeli çok sayıda kitap yazdı.

Diyetisyen Canan Aksoy bir türlü zayıflayamayan Demirer’e, altı ayda 22 kilo verdirince bir anda magazin basınının ilgi odağı oldu.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz