Tuz ve Şeker ( Hipnotik Toz ) Karışımının İnanılmaz Faydaları !

Tuz ve Şeker ( Hipnotik Toz ) Karışımının İnanılmaz Faydaları !

Uykuya dalamama, uyuyamama, sık sık  uyanma , uykudan dinlenmiş olarak kalkmama, geç saatte yatmanıza rağmen çok erken saatte uyanma gibi sorunlarınız varsa çok basit bir formülle ilaç kullanmadan tuz ve şeker karışımı ile kendi kendinizi tedavi edebilirsiniz.

Tuz ve şekerin ayrı ayrı hiçbir sağlıklı özelliği yoktur fakat  tuz ve şeker karışımının sağlığınız için olumlu faydaları vardır .

Yapılan araştırmalarda insanların birçoğu gece uykuya dalamama sorunu yaşıyor. Bunun sebebi stres ve adrenalin hissi olduğu ve  gecenin ortasında uyandığınızda bu karışımı dilinizin  altına koymanız yeterlidir. Şeker, stres hormonlarının üretimini azaltmanıza yardımcı olur. Uyku döngünüzü bozan bu hormonları normal seviyelerine getirir. Tuz ve şeker karışımını başucunuzdan eksik etmeyin.

Stres yönetmek için tuz ve şeker karışımını kullanmak sağlıksız değildir, çünkü şeker küçük miktarlarda kullanıldığından hiperaktivite etkisi yaratmaz.

Tuz ve Şekeri Kullanarak  ( Hipnotik Toz ) karışımı yapmanın en iyi yolu deniz tuzu ve kahverengi şekerdir. Kahverengi şeker ve deniz tuzunuz yoksa sıradan tuz ve şeker de  kullanabilirsiniz.

Hipnotik Toz Karışımı için malzemeler ;  1 çorba kaşığı tuz, 5 çorba kaşığı şeker
Malzemeleri bir kavanoza yada bir poşete koyup iyice çalkalayın. Bunu  2 dakika karıştırın. Bunu yaptıktan sonra, parmaklarınızla küçük bir tutam alın dilinizin altına koyun. Bunu uyurken veya gece uyandığınızda yapabilirsiniz.  Bu size rahat bir uyku verecektir.

Ayrıca bu karışım ;

* Enerji seviyesinin yükselmesine  neden oluyor.

* Baş ağrısını dindirir.

* Bağışıklık sistemini güçlendirir.

* Stres kaynağı hormonları kontrol altına alır.

* Mutluluk hormonunu sağlayan seratonin seviyesini yükseltir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz