Topuk Çatlakları için Bitkisel Kür

Topuk Çatlakları için Bitkisel Kür

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya topuk çatlaklarını yok eden doğal tarifi anlattı.

Bir leğene sıcak su koyduktan sonra, içine bir çorba kaşığı gliserin ve bir çorba kaşığı deniz tuzu karıştırın. Ayaklarınızı bu suyun içinde 20 dakika bekletin.

Daha sonra sertleşen deriyi ponza yardımıyla temizleyin. Ardından ezilerek toz haline getirilmiş 10 Aspirin ile vazelini karıştırarak ayaklarınıza sürün.

Üzerine nemli gazlı bez ve onun üzerine de streç film sararak en az iki saat bekletin. Sargıyı açtıktan sonra biraz da ayaklarınıza masaj yapın. Bu kürü haftada iki kez uygulamanız.

Bu yazı topuk çatlaklarına bitkisel çözüm, topuk çatlağına ne iyi gelir, topuk çatlaması için doğal kür, topuktaki çatlaklar nasıl yok edilir, suna dumankaya topuk çatlakları  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

topuk yumuşatma, topuk çatlaklarına bitkisel çözüm, topuk yumuşatma tarifi, topuk çatlaklarına doğal çözüm, topuk çatlaklarına kesin çözüm, topuk catlaklari icin kur, topuk çatlakları nasıl giderilir çatlayan topuklara ne iyi gelir, topuk yumusatmak icin doğal kür, bogaz gıcıklanmasına ne iyi gelir, topuk çatlaklarına ne iyi gelir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz