Tiroit için Ceviz Kürü Tedavisi

Tiroit için Ceviz Kürü Tedavisi

Bu yazımızda sizlere tiroit hastalığına karşı doğal ve bitkisel çözümleri anlatmaya çalışacağım. Tiroide iyi gelen şeyleri kısaca derlemeye çalıştık. İyi okumalar.

Şimdi en sevdiğim yiyeceklerden birisi olan cevizin faydaları hakkında detaylı bir yazı yazacağız. Biliyor musunuz ceviz tiroit için bitkisel çözüm sağlayarak tiroid tedavisinde kullanılıyor ve tiroidin kesin şekilde çözüme ulaşmasını sağlıyor.

Ahmet Maranki tiroit hastalarına şifa olacak mucize ceviz kürünün tarifini açıkladı.

4-5 adet cevizi 1 bardak suyun içinde 3-4 gün beklettikten sonra cevizleri yiyin ve arkasından suyunu için. Bu kürü her gün yapmanız halinde Ahmet Maranki 2-4 hafta içinde tiroit sorununuzun yok olacağını bildirdi.

Ayrıca cevizleri suyun içine atarken kabuklu şekilde değil, kabukları kırılmış şekilde atmalısınız.

Tiroit için Dere Otu Kürü: Sabah, öğle ve akşam,  aç karnınıza, öğünlerden 15 dakika kadar önce 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2-3 yudum su ile yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam etmelisiniz.

Tiroide iyi Gelen Besinler: Tiroit bezinin çalışmasında dengenin sağlanması önemlidir. Yani ek gıdalarla tiroidin dengeli bir şekilde çalışmasına yardımcı olunmalı ve vücutta meydana gelmesi olası sorunlar bu şekilde ortadan kaldırılmalıdır. Tiroit bezinin çalışmasına yardımcı olan besinler aşağıdaki gibi sıralanabilir. Çay, Dut, Kereviz, Tere tohumu, Yoğurt otu, Pırasa, Pazı, Soğan, Sarımsak, Havuç, Ceviz, Lahana, Mısır, Turp gibi besinleri tüketmeniz faydalı olacaktır.

 Şu besinler tiroit hastalarına önerilmez. Lütfen bu yiyeceklere karşı ölçülü olunuz. Brokoli, Lahana, Kırmızı ve kara lahana, Brüksel lahanası, Karnabahar, Soya, Ispanak, Yer fıstığı, Böğürtlen, Turp, Darı, Şeftali tüketirken sınırları aşmamaya çalışın.

Bu yazı tiroide iyi gelen tuz taş kuruyemişler gıdalar zencefil çaylar bitkiler bağlı saç dökülmesi göz büyümesi tiroit için hangi doktora gidilir bölüme gidilmeli ne yemeli kan testi hangi esma nasıl geçer tedavi edilir hızlanır yazılır belli olur dereotu zararlı yiyecekler tiroit hastalığına iyi gelen okunacak dua doğal kesin bitkisel çözüm evde çare son tedavisi hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

ceviz kürü nasıl yapılır, ceviz kürü saraçoğlu, ceviz kürú, tiroite ne iyi gelir, ceviz kürünün faydaları, ahmet maranki tiroid için ceviz kürü, tiroid için ceviz kürü, tiroit nasıl geçer, tiroid nasıl geçer, maranki tiroid için ceviz kürü

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz