Tırnak Kırılmasına Bitkisel Çözüm

  • ALTERNATİFTIP
  • Tırnak Kırılmasına Bitkisel Çözüm için yorumlar kapalı
  • 712 kez görüntülendi

Tırnak Kırılmasına Bitkisel Çözüm

Biz kadınlar tırnaklarımızın bakımı ve güzelliğine ayrı bir önem veririz. Ama bazı zamanlar tırnaklarımız güçsüzleşir ve yeterince sağlıklı olmaz. Sonuç olarakta ne yazık ki genellikle kırılırlar.

Bu yazımızda tırnak kırılmasına doğal çözüm yollarını bulacaksınız.

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya tırnak kırılmalarını önlemek için bitkisel kürünü anlattı.

Uygulama: Bir tas ılık suyun içine bir çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu ve bir tatlı kaşığı sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyduktan sonra ellerinizi bu suyun içinde tutabildiğiniz kadar tutun. www.saglikvegebelik.com

Bunu uygulamayı her akşam yapmaya devam ettiğinizde tırnaklarınızı güçlendirecektir.

Ayrıca tırnaklarınızı limon ve badem yağı ile ovun. Bu formülün ölçülerini artırıp ayaklarınız için de uygulayabilirsiniz.

Bu yazı tırnak kırılması nedeni, tırnak kırılmasına çözüm, tırnak kırılması nasıl tedavi edilir nasıl önlenir bitkisel çözüm, tırnak kırılmasına ne iyi gelir, tırnak kırılmasının tedavisi konusunda yazılmıştır.

tırnak kırılmasına ne iyi gelir, tırnak kırılmalarına ne iyi gelir, tirnak kirilmasina bitkisel çözüm, tırnak kırılmasına çözüm, tırnak kalkmasına ne iyi gelir, kırılan tırnaklara ne iyi gelir, tırnak kırılmasını önlemek için bitkisel, kırılan tırnaga çözüm, çocuklarda tırnak kırılması tedavi, Tırnak koptugunda köke zarar gelir mi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.