Thera Pearl Göz Maskesi Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir ?

Thera Pearl Göz Maskesi Nasıl Kullanılır Fiyatı Nedir ?

Sıcak ve soğuk kompres olarak uygulanan ve gözlerin dinlendirilmesi ve rahatlatılması açısından oldukça faydalı olan Thera Pearl göz maskesi, uygun fiyat tarifesine sahip olması ve etkin sonuçlar sunması sayesinde, başta ülkemizde olmak üzere birçok ülkelerde yoğun olarak tercih edilmektedir. İçeriğinde yer alan özel inci tanecikleri sayesinde uygulandığı kısımda kolayca uyum içerisinde bulunan Thera Pearl etkin göz maskesi, güçlü etkisi sayesinde ayrıca uzmanlar tarafından da kullanılması önerilmektedir.

Thera Pearl Hangi Durumlarda Kullanılmaktadır?

Geniş bir kullanım alanına da sahip olan ve bu sayede her yaştan bireyler tarafından tercih edilen Thera Pearl profesyonel göz maskesi, çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen göz kuruluğu rahatsızlığında, çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen baş ağrıları problemlerinde, çeşitli nedenler sonucunda oluşan sinüs problemlerinde, çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen göz şişliği rahatsızlığında güvenle kullanılabilmektedir.

Thera Pearl Göz Maskesi Kullanımı Nasıldır?

Oldukça kolay bir kullanım tarzına da sahip olan Thera Pearl etkili göz maskesi, bireylerin tercihi doğrultusunda sıcak ve soğuk kompres tarzında kullanılabilmekte ve bu sayede, sıcak olarak kullanılmak istendiğinde, Thera Pearl göz maskesinin mikrodalga fırın içerisinde veya sıcak su içerisinde bir müddetliğine bekletilmesi, soğuk kompres olarak kullanılmak istendiğinde ise, buzdolabı veya derin dondurucu içerisinde dondurulması yeterlidir. Ayrıca, tekrar kullanıma da uygun olması sayesinde, Thera Pearl etkili göz maskesinin uzun dönemli olarak kullanılması söz konusudur.

Thera Pearl Göz Maskesi Soğuk Kullanımı Şu Şekildedir;

Thera Pearl göz maskesi ilk olarak 120 dakikalık bir müddetle buzdolabı içerisinde dondurulması, akabinde ise uygulanması gereken bölge üzerinde 20 dakikalık aralıklar ile, uygulanması yeterlidir.

Thera Pearl Göz Maskesi Sıcak Kullanımı İse Şu Şekildedir;

Thera Pearl göz maskesi sıcak olarak uygulanması tercih edildiğinde, ürünün 700 Whatt dereceli mikrodalga fırın içerisinde toplamda 15 saniyelik süre ile, 1000 Whatt dereceli mikrodalga fırın içerisinde 12 saniye süreç ile ve 1250 Whatt derecelik mikrodalga fırın içerisinde ise, toplamda 15 saniye süreçli olarak bekletildikten hemen sonrasında, uygulanması gereken bölge üzerinde uygulanması yeterlidir.

Thera Pearl Göz Maskesi Sıcak Suda Kullanımı İse Şu Şekildedir;

  • Tercihe göre etkin göz maskesi Thera Pearl göz maskesi sıcak suyun içerisinde kullanılması durumunda ise, 45 derecelik sıcak suyun içerisinde ürünün bir müddet bekletilmesi ve hemen akabinde ilgili bölge üzerinde uygulanması yeterlidir.

Thera Pearl Göz Maskesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler İse Şunlardır;

  • Thera Pearl etkili göz maskesi ürününün tahrip olmaması ve etkisini yitirmemesi açısından mutlak suretle, belirtildiği kullanım şeklinde uygulanması gerekmekte ve yüksek sıcaklık derecesi ile ısıtılmasından kaçınılmalıdır.
  • Thera Pearl göz maskesi, ısıtma ve soğutma işlemi öncesinde, kutu içerisinde yer alan ürünün ilk olarak plastik poşet içerisinde çıkarılması gerekmektedir.
  • Thera Pearl etkili göz maskesi kullanımında, kompresin delinmemesi ve sıkılmamasına da dikkat edilmelidir.
  • Thera Pearl etkili göz maskesi, çocukların ulaşamayacağı ortamda muhafaza edilmelidir.

Bay ve bayanlar tarafından güvenle kullanılan Thera Pearl etkili göz maskesi, kullanmak istediğinizde doktorunuza başvuruda bulunarak etkili Thera Pearl göz maskesi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz