Suna Dumankaya Saçları Uzatan Bitkisel Kür

Suna Dumankaya Saçları Uzatan Bitkisel Kür

Her bayan saçını uzatmak ister buna şüphe yok ama bazı arkadaşlarımızın saç uzatma konusunda problemleri var. İşte devrim niteliğinde bitkisel kür ile saç uzatma konusunda yeni bir kavram getiriyoruz.

Daha sonra ise saç uzatmak için iyi gelen şeyler nelerdir bunu anlatmak istiyorum.

Suna Dumankaya’dan saçları sağlıklı ve hızlı uzatan doğal destek önerisi.

Malzemeler: 1 kahve fincanı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı maydanoz tohumu yağı, 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu yağı, 1 tatlı kaşığı keten tohumu yağı. 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kapta karıştırdıktan sonra benmari usulü ile biraz ısıtın. Ilıyan yağ karışımını saç diplerine friksiyon yaparak yedirdikten sonra streç filmle sarın. En az 2 en fazla 8 saat beklettikten sonra saçınızı şampuanla yıkayın. Haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.

Saçı uzatan besinler, yağlar, yiyecekler, maskeler, şampuanlar, formüller, haplar ve ürünler şu şekilde sıralanabilir.

Duştayken ıslak saçlarınıza saç kökünden başlayarak öne doğru masaj yapın.  Hem günün stresinden arınacak hem de saç köklerindeki kan akışı hızlanacak.

Evet birçoğumuz saçlarını kestirmekten korkar. Bunun nedeni ‘uçlarından kestireceğim’ derken bir anda kısalan saçlardır. Ancak saçlarınızın uçlarındaki kırıkları aldırmanız daha sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Sağlıklı bir saç ise daha hızlı uzar.

Şampuan saçınızdaki kiri ve yağı arındırırken, saç kremleri besleyici özelliğiyle saçınıza sağlıklı ve parlak bir görünüm katar. Saçınızın doğal yağ dengesini bozmamak için banyo rutininde ara ara şampuan adımını atlayın. Sadece az miktarda saç kremi uygulayın.

Eğer gerçekten saçınızı kısa süre içinde uzatmakta kararlıysanız saç düzleştirici ve maşalarla vedalaşın. Yüksek ısı saçlarınıza zarar verir ve yıpratır. “Kullanmadan asla”  diye düşünüyorsanız ısıdan koruyucu saç bakım ürünleri uygulayın.

Duştan çıkmadan önce birkaç saniye saçınızı soğuk suyla durulayın. Bu sayede ısıdan kaynaklı saç yıpranmasının önüne geçmiş olur ve nemi saçınıza hapsetmiş olursunuz. Ayrıca çok sıcak suyla saçınızı yıkamak hem saçlarınızı yıpratır hem güçsüzleştirir.

Bu yazı suna dumankaya uzatma bakımı çıkaran kür gürleştirme yumurta maskesi uzatan kür uzamayan saçlar bitkisel kürler saçların gürleştirmek saçların çabuk uzaması uzatan hızlı uzaması saç dökülmesine karşı saçı hızlı uzatma saç dökülmesi uzatmanın yolları saçı uzatan besinler yağlar yiyecekler maskeler şampuanlar formüller haplar ürünler maddeler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

saç uzatan kür, suna dumankaya saç uzatan yağlar, suna dumankaya saç uzatma kürü, saç uzatma kürleri suna dumankaya, sac uzatan kurler, suna dumankaya saç uzatma, suna dumankadan saç uzatıcı tarif, hızlı saç uzatan kür, saçı hangi yağlar uzatır suna dumankaya, saç uzatan bitkisel kür

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz