Suna Dumankaya Elleri Yumuşatan Bitkisel Kür

  • ALTERNATİFTIP
  • Suna Dumankaya Elleri Yumuşatan Bitkisel Kür için yorumlar kapalı
  • 774 kez görüntülendi

Suna Dumankaya Elleri Yumuşatan Bitkisel Kür

Artık sizde bitkisel yöntemler ile yumuşacık ellere sahip olabilirsiniz. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya ellerinizi yumuşacık yapacak bitkisel kürün tarifini verdi.

Malzemeler: 2 adet limon, 50 gram gliserin, 30 gram badem yağı, 30 gram kokulu kolonya ve 2 yemek kaşığı pudra.

Hazırlanışı: 2 adet limonun suyunu sıkarak içine diğer malzemelerin tamamını koyarak iyice karıştırın.

Hazırladığınız bu karışımı bir cam şişede saklayın. Bu karışımdan ellerinize sürdükten sonra poşet geçirerek 15 dakika bekletin. Uygulamayı haftada 3 defa tekrarlayın.

Şimdi ise size başka bir Suna Dumankaya mucizesi anlatmak istiyorum.

Malzemeler: 1 adet yumurta sarısı, 2 tatlı kaşığı bal, Yarım tatlı kaşığı yulaf unu

Hazırlanışı: Elleri yumuşatmak için kullanılan maskeyi evde çok rahat bir şekilde hazırlamanız mümkündür. Tüm bu saymış olduğumuz malzemeleri birbirine güzelce karıştırmaya başlayın. Ellerinize hazırlamış olduğunuz malzemeyi güzelce sürün.

Sabah kalktığınız zaman ise ılık su ile ellerinizi güzelce sürmeniz gerekiyor. Bu malzemeyi düzenli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.  Bu karışım aynı zamanda derinin incelmesini de engelleyerek ellerinizin daha güzel görünmesine en iyi şekilde yardımcı olur.

Bu yazı Suna Dumankaya elleri yumuşatan maske krem bitkisel kür tarifi yumuşacık eller için bitkisel doğal öneriler yöntemler el nasıl yumuşak olur yumuşar yumuşatılır yumuşatmak için yumuşatmanın yolları tarifler bitkisel kürler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

elleri yumuşatmak için, ellerin yumuşak ve beyaz olması için, ellerin yumuşak olması için, suna dumankaya yumuşak eller, beyaz ve yumuşak eller için, ellerin beyaz olması için, suna dumankaya elleri yumuşatmak, ellerin beyaz olması için ne yapmalı, elleri yumuşatmak için ne yapmalı, eli ne yumusatan dogal bitkiler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.