Sperm Sayısını Arttırma Yolları

Sperm Sayısını Arttırma Yolları

Kısırlık olgusunun belkide en önemli faktörlerinden birisi yeterli sayıda sperm sayısına sahip olunmamasıdır. Sizlere vereceğim bitkisel yöntemler ile tamamen sağlıklı şekilde sperm sayısını ve kalitesini çoğaltabilir ve daha kolay baba olabilirsiniz.

Ayrıca sperm sayısını arttıran yiyecekleri, bitkileri ve sebzelerin en etkili olanlarını sizler için seçtik.

Sperm sayısındaki azlık son yıllarda erkeklerde sıklıkla görülmeye başladı. İbrahim Saraçoğlu beslenmeye bağlı olarak oluşan sperm sayısının düşüklüğüne şifa niyetine keçiboynuzu tavsiye etmektedir. Sperm sayısını arttıran keçiboynuzu kürü İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen tarife göre şu şekilde hazırlanmaktadır.

8-10 tane keçiboynuzu kırılarak 500 gram sıcak suya atılır. 3 dakika boyunca kaynatılır. Ardından 20 dakika süreyle kısık ateşte demlenir. Keçiboynuzu kürü ılık hale geldikten sonra 2 eşit parçaya ayrılır. Kürün yarısı sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısı ise öğle yemeğinden önce içilir.

Bir hafta boyunca günde 2 sefer içilmeye devam edilir. Hafta dolduktan sonra 3 ay boyunca günde 1 kere her akşam yatmadan olmak üzere 3 ay boyunca içilir. Keçiboynuzu kürü toplamda 3 ay uygulanmalıdır.

Sperm sayısı ve kalitesini arttırmak için iyi gelen yiyecekler, bitkiler ve sebzeler şu şekilde sıralanabilir.

Muz’da A, B1 ve C vitamini bulunur ki üçü de sperm gücü, sağlığı ve üretkenliğine olumlu etki eder. Ayrıca muz, sperm sayısını ciddi derecede artıran Bromelain enzimi de içerir.

Çoğu yapraklı yeşil sebze gibi ıspanak zengin bir folik asit kaynağı. Folik asit alınmaması durumunda spermlerini giderek güçsüzleşir ve azalır.

Siyah ya da bitter çikolata amino asit L-Arginine HCL bakımından zengindir. Ayrıca bitter çikolata orgazm yoğunluğunu da artırır.

Mantarın her çeşidi D vitamini bakımından zengindir ki bu vitamin seks hayatınızı her yönden iyileştirebilir. Ana faydası kan dolaşımına faydalıdır ki bu ereksiyon problemlerinin çözülmesine yardımcı olur.

Kırmızı et yoğun miktarda L-carnitine denilen bir besleyici madde barındırır. Bu maddenin sperm sayısını ve hareketliliğini ciddi derece artırdığı kanıtlanmıştır.

Bu yazı sperm sayısının azlığı çok fazla olması normal değerleri düşme nedenleri sıfır çıkması sıfır olması kaç olmak gerekir arttığı nasıl anlaşılır artması için ne yapmalı azalması neden azalır ne kadar zamanda artar ne kadardır nerede ölçülür neden sıfır olur çıkar ne kadar olmalıdır nerede yapılır nasıl artar yükselir ölçülür çoğaltılır olmalı sperm sayısını arttırmanın yolları arttıran arttıran kür ilaç gıdalar şeyler bitkiler meyveler ve sebzeler sperm sayısını artırmak için vitamin ne yapmalı ne yemeli incir kürü hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

sperm arttırma, sperm artırma yolları, sperm sayısını arttırmanın yolları, sperm sayısını artırmanın yolları, sperm arttırma yöntemleri, sperm sayısını arttırmak için, sperm sayısı nasıl artar, sperm sayısını arttırma yolları, sperm sayısını artırma yolları, sperm nasıl arttırılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz