Soğanın Cinsel Güce Etkisi

  • CİNSEL SAĞLIK
  • Soğanın Cinsel Güce Etkisi için yorumlar kapalı
  • 3.006 kez görüntülendi

Soğanın Cinsel Güce Etkisi

Soğanın Cinsel Güce Etkisi

Soğan On Yıl Gençleşmeye Sebeb Oluyor

Soğanın cinsel güce etkisi erkeklik ve cinsel gücü kesilenler için bir ilaç niteliğindedir.Erkeklik gücü ve cinsel gücü artıran soğan harika sonuçlar veriyor.Soğanın cinsel güce etkisi tedavi gören erkek hastalar için on sene gençleşme ile sonuç verir, ilaçlardan daha etkili ve doğal bir çözümdür.

Ak soğanın eskisi, bir yıl kalmışı, soyulur,daha önce kuşbaşı olarak doğranan etle yenir. Erkeğin gücünü arttıran besinlerin başta gelenleri arasında sayılır.

Köylerde, bucaklarda buna «soğan yahnisi denir. Günde bir kez yenmesi insanın gençlik süresini uzatır. Gerek yaz, gerek kış dönemlerinde soğan yahnisi yenebilir.Soğan yahnisine biraz tarçın, ya da başka tür baharatlardan ekilirse iyidir. Ancak bu yemeğin tadına bir özellik katar, başka bir yan etkisi olmaz.Soğan yahnisi, Anadolu’da, çoklukla ağaların koyuncuların, kasapların, sözün kısası eti bol olan varlıklı kimselerin gençleştirme yemeğidir.Yahni yapılırken, soğan yemeklere konduğu biçimde doğranmaz,yalnız kabuğu soyulur öylece pişirilir.

Soğanın Cinsel Güce Etkisi

Soğanın Cinsel Güce Etkisi

Gücü kesilmiş erkeklerin eski durumarını kazanabilmeleri için soğanla sirke karışımı bir bileşim yemeleri yararlıdır. Soğan soyulduktan sonra iyi sirke içine konur, orada bir süre durur, sonra sirkeli sirkeli yenir. Bir süre bu bileşim uygulanır.

Günde iki baş soğan, yarım fincan ölçüsünde sirke ile alınırsa, insanın erkeklik gücü azalmaz.Cinsel gücü artırmaya birebirdir.

Soğan soyulur dilim dilim doğranır, üzerine biraz tuz, biraz sirke serpilir günde bir baş yenir. Bunu on gün uygulayan bir erkek en azından on yaş kendini gençleşmiş bulur.Cinsel gücü on kat artar.Çekingen, sıkılgan erkeklerde bu durumlar kalkar. Ancak bağırsak, mide hastalıklarına tutulan kimselerin bunu yemeleri doğru ve yararlı değildir.Gençleşme ve cinsellik için soğan tavsiye ediliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.