Soğan Suyu Zayıflatır Mı?

Soğan Suyu Zayıflatır Mı?

Soğan Suyu Diyeti

Fazla kilolar, zayıflama çabaları kilo vermeyi çalışan kişileri zamanla yorar. Çeşitli şifalı bitkiler ile birlikte zayıflamak ve kilo vermek daha kolay olabilir. Fazla kilolarınızdan bıktınız mı? İstediğiniz, arzu ettiğiniz kıyafetleri artık rahat ve özgür bir şekilde kilolarınızı düşünmeden mi giymek istiyorsunuz? Yaz ayları geldiğinde denize gidip yüzmeyi herkes ister. Denize gidildiğinde göbek sarkması, selülitlerin görünmesi, fazla kilolar herkesin canını sıkar ve herkesi rahatsız eder. Sizde fazla kilolarınızdan kurtulmak, zayıflamak ve istediğiniz kıyafetleri rahat rahat giymek isterseniz, bu bitkinin diyeti ile kolaylıkla zayıflayabilirsiniz. Ayrıca leblebi, karpuz, lahana suyu ve maydanoz kürü gibi şifalı bitkilerle ilgili yazılarımızı da okuyabilir ve zayıflamanın çeşitli yollarını öğrenebilirsiniz.

Soğan Diyeti İle Zayıflayın

Soğan Suyu İle Zayıflama

Bu şifalı bitkinin suyu ile zayıflama hayal değil, oldukça kolaydır. Soğan çorbası hem hazırlaması kolay, pratik hem de zayıflatıcı bir çorbadır. Bu şifalı çorbayı tercihe göre öğlen veya akşam yemeklerinde tüketebilirsiniz. Hem de soğuk havalarda sıcacık çorbayla içiniz ısınacak, şifa bulacaksınız. Okuduğum birkaç blogda soğan suyu ile zayıflayanlar bitkinin suyunu ve çorbasını tavsiye etmişler. Zayıflamak istiyorsanız sizde bu şifalı bitkinin çorbası ile zayıflamayı bir deneyin. Bu bitkinin çorbası dışında kürü ile de zayıflamanız mümkündür.

Soğan Suyu Nasıl Hazırlanır?

Bu suyu hazırlamak için 1 adet orta boy soğan seçilir ve kabukları temizlenerek iyice yıkanır. Yıkanan bu şifalı bitki, bir kaseye konur. Üzerine çıkacak kadar su eklenir ve bir çay kaşığı sirke de kaseye ilave edilir. 1 saat kadar bu şekilde sirkeli su ile bekletilir. Daha sonra bir cezveye sirkeli suda bekletilen bitki konur ve üzerine 1,5 bardak su ilave edilir. 10 dakika kadar kaynatılır ve soğuduktan sonra iki üç damla limon damlatılarak hazırlanan bu şifalı bitkinin suyu içilebilir.

Soğan Suyu

Bu şifalı suyla zayıflamak oldukça kolaydır. Sizde fazla kilolarınızdan kurtulmak ve zayıflamak istiyorsanız fazla düşünmeyin ve kendinizi yormayın. Bu şifalı bitkinin suyuyla birlikte zayıflamanın tadını çıkarın. Üstelik bu suyu hazırlamak oldukça kolaydır. Pratik şekilde bu şifalı suyu hazırlayabilirsiniz. Yalnız bu suyu düzenli bir şekilde tüketmeniz çok önemlidir. 1 hafta boyunca bu suyu hazırlayabilir, her gün bir bardak içebilirsiniz. Ayrıca dökülen ve kepeklenen saçlarınızdan mı şikayet ediyorsunuz? Saçlarınızın dökülmesinden mi yakınıyorsunuz? Kepekli saçlar hiç kimse tarafından istenmez. Kafanızdaki kepeklerden veya kaşıntıdan mı yakınıyorsunuz? Bu şifalı ve etkili bitkinin suyunu hazırlayarak bir pamuk yardımıyla saç diplerinizi silebilir ve kepeklerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca saç dökülmesini de bu bitkinin suyu sayesinde önleyebilirsiniz. İşte soğan suyu sayesinde kepekli ve dökülen saçlarınıza da şifa bulabilirsiniz. Daha fazla düşünmeyin, kepekli ve dökülen saçlardan bıktıysanız bu etkili su ile parlak ve canlı saçlara merhaba deyin.

İşte bu diyet ile zayıflamak oldukça kolaydır. Üstelik bu şifalı bitki birçok yerde kolaylıkla bulunabilir. Pazarlarda, marketlerde kolaylıkla bulunabilir ve bu bitki ile diyet yapılıp kilolardan kurtulunabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz