Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama

  • ALTERNATİFTIP
  • Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama için yorumlar kapalı
  • 727 kez görüntülendi

Soğan Suyu Kürü ile Zayıflama

Zayıflamak isteyenler için yeni bir önerimiz var hem de tamamen bitkisel ve oldukça sağlıklı.

Soğan, çok besleyicidir, doğal bir antibiyotiktir. Ayrıca, soğan suyu iyi bir idrar söktürücüdür. Soğan suyunun zayıflamaya yardımcı olduğu ise pek bilinen bir şey değil.

Soğan evlerimizde yemeklerimizde kullandığımız sebze olmanın dışında, içeriğinde bulunan B, A ve C vitamini, iyot, silis, fosfor, kükürt gibi maddeler, antibiyotik görevi yapan içerikler ve hazmı kolaylaştıran fermentlere sahip olan şifalı bir sebzedir.

Soğan kürü, miyom, polikistik over, iyi huylu prostat büyümesi, kıl dönmesi, hamile kalma, menopoz gibi rahatsızlıklarda tedavi amacıyla kullanılan bitkisel bir kür türüdür.

Zayıflamayı sağlayan, soğanın idrar söktürücü olması. Zayıflamak isteyenler için soğan suyu daha doğrusu soğan çorbası ile zayıflama tarifi ise şu şekilde.

Malzemeler: 6 adet soğan, yarımşar kilodan iki çeşit sebze, yağsız et suyu, limon, baharat.

Hazırlanışı: Bütün malzemeleri çorba şeklinde pişirin. Soğan çorbası yapılırken kesinlikle yağ kullanmayın. Soğan suyu çorbasını şu şekilde tüketin.

1.-2.-3 gün sabah: 50 gram beyaz peynir, çay .
1. gün öğle-akşam: Sınırsız meyve + soğan çorbası çorbası.
2. gün öğle-akşam: Sınırsız et + soğan suyu çorbası.
3. gün öğle-akşam: Pirinç lapası, meyve (muz, üzüm hariç) +soğan suyu çorbası.

Soğan suyu ile hazırlanmış olan kür, sağlık sorunlarına fayda sağlaması açısından en az altı ayda bir defa 15 gün süreyle uygulanmalıdır. Bu süreyi aşmamaya dikkat edilmelidir.

Bu yazı soğan suyu kürünün zararları faydaları yapılışı işe yaradığını nasıl anlarız faydasını görenler ile zayıflama saç uzatma hamile kalanlar sivilcelerinizden kurtulun miyomdan kurtulanlar zayıflayanların yorumları nasıl sıkılır kaynatılır yapılır içilmeli zayıflatır kilo verdirir zayıflatıyor neye yarar ne zaman yapılır nelere faydalı ne kadar kullanılır ne zaman içilmeli başlanmalı düşüğe neden olur mu kullananlar kullanıcı yorumları hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

sogan suyu zayiflatirmi, soğan kürü zayıflatırmı, soğan suyu zayıflatırmı yorumları, soğan suyu, soğan suyu ile zayıflayanların yorumları, soğan suyu zayıflatırmı yorumlar, kuru soğan suyu zayıflatırmı, soğan suyu kürü zayıflatırmı, kuru soğan zayıflatırmı, soğan suyunun zararları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.