Slim n lift Korse Kullananlar, Faydaları, Özellikleri

  • ALTERNATİFTIP
  • Slim n lift Korse Kullananlar, Faydaları, Özellikleri için yorumlar kapalı
  • 1.073 kez görüntülendi

Slim n lift Korse Kullananlar, Faydaları, Özellikleri

İnce görünme isteği sadece kadınlara özgü değildir, erkekleri de kapsar. Bu yüzden günümüzde giderek çoğalan aşırı kilo sorununa beyler de dahil oldu. Şüphesiz sağlıklı bir rejim ve hareketli yaşam tarzı uzun vadede çok işe yarayacaktır fakat bazen daha ince görünmeye hemen o an ihtiyaç duyarsınız. Örneğin sizin için önemli bir iş toplantısında daha atletik ve daha düzgün bir görünüm vermek isteyebilirsiniz. İş hayatında dış görünümün ve ilk izlenim etkisinin önemi bütün çalışanlar tarafından bir şekilde tecrübe edilmiştir. Bu gibi kritik durumlarda artık başvurulabilecek bir çare var. O da Slim’n Lift oluyor.

Atlet Korse İle Gelen Çözüm

Anında daha zayıf bir görünüm cümlesiyle beğenilerinize sunulan Slim’n Lift erkeklere bu çareyi sunuyor. Alışılagelmiş bir iç giyim çeşidi olan atlet formunda tasarlanmış özel bir korse olan Slim’n Lift vücut hatlarını toparlıyor ve kolayca kullanılıyor. Slim’n Lift erkekler için üretilmiş bir çeşit estetik sağlayıcı giysidir. Siz bir erkek korsesi satın alıyorsunuz.

Beden Ölçünüzü Kendiniz Belirleyin

Sipariş öncesi bir mezura ile göbek çevrenizi ölçerseniz kendi bedeninize uygun büyüklükte bir Slim’n Lift bulabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak bir ölçüm tablosu verebiliriz. Genel olarak giyim ölçülerinde;

* 80 – 90 cm. arası – M beden,

* 90 – 100 cm. arası – L beden,

* 100 – 110 cm. arası – XL beden,

* 110 – 120 cm. arası – 2XL beden,

* 120 – 130 cm. arası – 3XL beden,

* 130 – 140 cm. arası – 4XL bedendir.

Slim’n Lift korse hakkında merak edilenler konusu içinde sonunda erkekler için çok korkutucu bir kelime olan göbek sözünü de böylece geçirmiş olduk. Slim’n Lift bu korkutucu kelimenin hayatınızdaki etkilerini azaltmak için tasarlandı.

Anında daha ince bir görünüme sahip olmanın etkisi pek çok kullanıcı tarafından doğrulanmıştır. Fakat bu konuda kadınların daha tecrübeli olduğu da ayrı bir gerçektir. Kadınlar yıllardır kilolarını saklamak ve doğumdan sonra vücutlarındaki sarkmaları önlemek için korse giymektedirler. Korse kullanımı kadın veya erkek vücudu farkı olmaksızın şekillendirmeye destek verir. Ama sonuçta kalıcı bir değişiklik yaratmaz. Hatta uzun süreli korse kullanımlarında dikkatli olmalısınız. Rahatsızlık hissedildiğinde korseler daha gevşek bir şekilde bağlanır. Çıkarıldığı zaman vücut normal haline döner. Slim’n Lift de vücut yapısına göre tasarım şekliyle rahat bir kullanım sağlar.

Korselerin Kullanımı

Korseler bağımlılık yapıyor gibi bir konu ise yanlış bilgilendirmedir. Ancak doktor tavsiyesiyle, anatomi bozukluklarında giyilen tıbbi korseler konumuzun dışındadır. Kısa süreli korse kullanımının iskelet üzerinde kalıcı bir etkisi yoktur. Böyle bir etki olsaydı bu yüzyılın başına kadar Paris’teki saraylarda yaşayan, kraliyet ailesine mensup kadınlar üzerinde görülürdü. Ünlü Fransa kraliçesi Catharine de Medici’nin belinin sadece 33 cm. olduğu tarihin magazin kısmında anlatılır. Böyle bir vücut ölçüsü ancak çok sıkı bir korse giyimiyle, sabahtan akşama sürekli giyilerek elde edilebilir. Fakat Slim’n Lift özellikleri nelerdir sorusunun yanıtı bunlar değildir. Ürünümüz erkeklere anında daha ince bir görünüm sunmak ve göbek kabusunu azaltmak için tasarlanmıştır. Kasların doğal yapısına uygun biçimde tasarlandığı için kısa süreli kullanımlarda vücudu sıkıştırarak daha ince bir görünüm yaratacaktır. Ayrıca istenildiği zaman yıkanabilir.

Slim’n Lift arkadaşlar arasındaki samimi söyleşilerde adı geçen ünlü baklavalara yani göbek kısmındaki fazla yağlara karşı görsel anlamda alınacak bir tedbirdir. Günlük yaşamda sizi rahatsız etmez. Yazımızın başında sözünü ettiğimiz, herkesin dikkatle size baktığı iş toplantılarında çok daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Kadınların her zaman için ince görünmeye olan düşkünlüğü erkeklerin dünyasında da yaşanmaya başladı. Bunun için tasarlanan Slim’n Lift size yardımcı olacaktır.

Korse giymenin avantajları gibi bir konuda karşımıza başka pozitif etkiler de çıkmaktadır.

  • Korse giydiğinizde bel bölgenizi yeniden hissederseniz. Aynaya baktığınız zaman göremediğiniz bel kıvrımınız ortaya çıkar. Bu görüntü, dürüst olalım, herkesin hoşuna gider. Hanımların beğenilerini daha çok toplarsınız.
  • Duruşunuz düzelir. İster gün boyu ayakta durun, isterseniz ofislerde oturarak çalışın, bu korse size daha sağlam bir duruş kazandıracaktır. Sözün burasında bel eğitimi gibi bir kavramdan bile bahsedebiliriz. Zamanla o herkesin şikayet ettiği bel ağrılarının azaldığını hissedeceksiniz. Yarı kalıcı etki sağlarsınız.
  • Yani korseniz doğal bir ağrı kesici fonksiyonu taşımaktadır. Kullanılması zorunlu olan korseler doktor tarafından verilir, Slim’n Lift anatomik bozukluklara değil, herkesin günlük hayat içinde zaman zaman yaşadığı ve hatalı duruşlardan kaynaklanan bel ağrılarına karşı bir çözüm sağlayacaktır. Bel bölgesine alınan darbe sonucu ağrı yaşıyorsanız önce kesinlikle bir doktora başvurun. Kronik ağrılar konumuz dışıdır.

Ürünün Adı Bile İnceliği Çağrıştırıyor

Ürünümüzün adı bile fonksiyonelliği hakkında sizlere bir fikir verebilir. İnce anlamına gelen slim kelimesi yukarı kaldırmak anlamına gelen lift sözcüğü ile birleşerek bu estetik iç giyim ürününü isimlendirmiştir.

Slim’n Lift atlet korseler göbek kısmından vücudu toparlayan, göğüs bölgenizi rahat bırakan, bu yüzden nefes almanıza olumsuz bir etkisi olmayan giyeceklerdir. Erkekler için tasarlanmasına rağmen son zamanlarda bayanların da çokça kullanmaya başladığı görüldü. Fit görünmeyi herkes istiyor. Ayrıca terleme gibi bir sorun da yaşamayacaksınız. Fakat doğal olarak korsenizi giydiğiniz aman zorlayıcı hareketlerden kaçınmanızı öneririz. Bir korse giyerek spor yapmayı kimse düşünmez.

Yeniden Moda Olan Korseler

Bu yüzyılın başına kadar kadınların neredeyse giymek zorunda olduğu korseler modada özgür giyim trendi kabul gördükçe terk edildi. Fakat tüm Ortaçağ boyunca sonucu tehlikeli olacak ölçüde korseler kullanılıyordu. Özellikle tarihi filmlerde gördüğünüz çok kabarık geniş etekler ancak çember korselerin yardımıyla o halde durabiliyordu. Şövalyelerin saygılarını sunduğu zarif leydiler ne yazık ki iç giyimlerinde çok zor durumdaydılar. Bu korseler sağlam olsun diye balina kemiğinden yapılıyorlardı.

Günümüzde bütün bunlardan vazgeçildi. Şimdi moda olan korseler kadınların dünyasında özellikle Marilyn ile Bir Hafta filminde görülen zarif biçimlerde kullanılıyor. Ünlü bir yabancı alışveriş sitesi son yıllarda bu çeşit korse siparişlerinin yüzde 200 arttığını açıklamıştı.

Kadınların vazgeçemediği korseler artık Slim’n Lift markasıyla erkeklerin gardıroplarına da girdiler. Sağlık nedenleriyle boyna veya bel fıtığı gibi bazı bozukluklarda bele destek vermesi için kullanılan korse çözümü, bu kez erkeklerin zayıf tarafı olan göbek konusunda estetik açıdan onlara yardımcı olacak, günlük kullanılan bir iç giyim malzemesi diye düşünebilirsiniz. Göbek eritme gibi direk bir sonucu yoktur. Göbek eritme için sizin bizzat uğraşmanız gerekiyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.