Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

Sivilce lekeleri bir çoğumuzun başına bela bir durumdur. sürekli bu sivilce lekelerini makyaj ve pudra allık ile kapatmaktan bıktıysanız artık sizlerin de sivilce lekelerine doğal çözümler aramanızın vakti gelmişte geçiyor demektir.

Şimdi sizlere sivilce lekelerine neler iyi gelir sorusuna güzel yanıtlar verecek ve sivilce lekelerine bitkisel çözümler sunan cilt bakım kürleri ve bitki maskelerini aktaracağız.

Sivilce Lekelerine Elma Sirkesi
Aynı miktarlarda Su ve Elma sirkesini bir kapda kaynatın. Daha sonra bu karışım ile yüzünüze buhar banyosu yapın.
Ayrıca gene Aynı miktarlarda Su ve Elma sirkesini ile yüzünüzü 3-4 günde bir silerek de sivilce lekeleri ile cilt lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

 
Anason tohumları bir kaba konarak üstünü kapatıncaya kadar su eklenir ve kaynatılır. Tohumlar süzülerek atılır ve elde edilen su soğuduktan sonra cilde masaj yapılarak sürülmesi haline sivilce lekeleri ve cilt lekelerinin önlenmesi ve canlılık kazanması sağlanır.

 
Arpa unu hamur haline getirilerek yüze maske halinde sürülür ve 2 saat süresince bekletilir. Bu işlem sonucunda yüzdeki lekeler ve sivilce lekeleri yok olur.

Sivilce Lekelerine Aşk Otu
Aşk otu kökü kaynatılarak elde edilen sıvı, yüzdeki lekeleri yok eder.

Sivilce Lekelerine Biberiye 
Biberiye, merhem haline getirilerek vücuda sürülerse cildi güzelleştirir, kırışıklıkları giderir. 2 gram kurutulmuş biberiye yaprağı ve çiçeği bir tas içinde 20 dakika kaynatılarak, vücut yıkandığında güzelleştirir, pürüzsüz hale getirir.

 
Haftada bir gün bir tatlı kaşığı süzme yoğurt ve bir çay kaşığı karbonatı karıştırın. Cildinizde bir saat bekletip ovarak çıkarın. Bir çorba kaşığı eşit miktarda mısır unu, ıslatılmış kil, el kremi ve suyu karıştırın ve cildinize sürün. 5 dakika ovarak peeling yapın.

 
Kabakgiller familyasından, tırmanıcı, ince gövdeli, bir yıllık bir bitkidir. Yaprakları saplı ve el gibi parçalıdır. Meyvesi olgunlaşınca, birbirinden ayrılır. Meyveleri 10-15 cm boyunda şişkin ve iki uçta incelmiş şeklindedir. Üzerinde kabarcıklar vardır. Turuncu – sarı renktedir. Ev ilaçlarında, zeytinyağı ile karıştırılarak kullanılır. Sivilce lekelerine zeytinyağı karışımı iyi gelmektedir.

 
Kayıngiller familyasından; kış aylarında yapraklarını döken güzel görünüşlü bir orman ağacıdır. Dalları salkım gibidir. Kabukları halka halkadır. Kabuk ve dallarının kuru distilasyonundan kayın ağacı katranı elde edilir. Sivilce lekelerine kesin çözüm sunduğu iddia ediliyor.

Bu yazı sivilce lekelerine iyi gelen yağlar krem ürünler maskeler yiyecekler sabunlar maske kremler şeyler bitkiler çözüm ne iyi gelir limon lazer sabun en etkili krem nasıl geçer temizlenir kolay yok edilir tedavi edilir yok edilir oluşur sivilce lekelerini ne geçirir geçiren yok eden gideren kapatma sivilce lekesine karbonat buz kil maskesi limon suyu elma sirkesi ne yapılmalı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

akne nasıl geçer, yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer bitkisel çözüm, yüzdeki sivilce lekeleri nasıl geçer bitkisel çözüm, aşk otu kökü, yuzdekı sıvılce lekelerı nasıl ğecer, sivilce lekeleri nasl geer, sivilce izleri nasıl geçer doğal çözüm, sivilce lekeleri nasıl geçer maske, sivilce lekeleri nasıl temizlenir, sivilce nasıl temizlenir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz