Sivilce İçin Soğan Kürü

Sivilce İçin Soğan Kürü

Sivilce problemi yaşayanların hemen hemen her duyduğu etkili ilaçları, kremleri, kürleri kullandığını biliyoruz. İlaçlardan, kremlerden doktor önerisiyle kullanılan ürünlerden kullandıysanız, faydalı olmadıysa yada ilaç ve benzeri şeyleri kullanmak istemiyorsanız Sivilce İçin Soğan Kürü deneyebilirsiniz.

Sürekli tekrarlayan sivilceleriniz varsa, geçmeyen sivilceleriniz varsa yada iltihaplı sivilceleriniz varsa soğan kürü ile bunlara bir son verebilirsiniz. Ayrıca Sivilce İçin Soğan Kürü sivilce izlerine de etkili olduğu söylenmektedir. Bu kürden tam anlamıyla sonuç alıp, sivilcelerinizin yok olması kökten çözüm istiyorsanız bu kürü atlamadan ara vermeden yapmanız gerekmektedir.

Sivilce İçin Soğan Kürü

Sivilce İçin Soğan Kürü Nasıl Uygulanır?

Bir adet orta boy kuru soğanı soymadan  yıkayın daha sonra elinizle yada sert bir cisimle vurarak kırın, soğana bıçak değmemesi önemlidir. Metal etkisini azaltacaktır. Daha sonra iki su bardağı içme suyunu hafif ılık olacak şekilde ısıtın ve bir kavanoza boşaltın, kırdığınız soğanı elinizle biraz parçalayıp suyun içine atın ve kapağını kapatıp bir gece sabaha kadar bekletin. Sabah ve akşam olmak üzere aç karnına günde iki defa kavanozdaki suyu için. Her gece tekrar yeni kür hazırlamalısınız. Bu kürü 10 gün boyunca ara vermeden içmeniz gerekmektedir.

Uyguladığınız soğan kürü karaciğeri temizlediğinden dolayı cildinizi onarmaya içeriden başlıyor. Buda oldukça etkili olmasını sağlıyor. Kürü uygularken sivilcelerinizde artış olabilir, sakın endişe etmeyin. Sivilceleri cildiniz kusuyor ve size tertemiz bir cilt vermeye hazırlıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz