Sivilce görünümü için 10 beklenmeyen sebep

Sivilce görünümü için 10 beklenmeyen sebep

Diyette tatlıların sayısını seyredin, cildi düzgün bir şekilde temizleyin, problemli bir cilt için bir alet kullanın, ama pes etmeyin? Aşağıdaki sebebi buldunuz mu?

Yüzünde sivilce nedenleri nelerdir?

akıllı
telefon Telefonu aldıktan sonra her defasında ekran bakteri olarak kalacaktır. Kütanöz yağ, bir çağrıdan sonra ekranda kalan kremler ve toz ile karıştırılır, – bakteriler için büyük bir üreme alanı. Voila…

D Vitamini Eksikliği
Bu vital vitamin yutulduğunda, ilk bağışıklık sistemi reaksiyona girer. Her iki maaaalenky bakterisi, normal şartlar altında bağışıklık sisteminin bir anda öldürülmesi için hayatta kalma şansı bulur. Kısacası, yüzünde akne önlemek için sabah güneşi ihmal etmeyin veya vitamin tabletleri içmeyin. 

Musluk Su

Mineraller ve dezenfektanlar yabancı maddelerin, musluk suyunda asidite doğru cilt PH kayması içeriyordu. Yüzeydeki lipit bariyeri yok edilir, cilt herhangi bir dış saldırganlığa karşı savunmasız kalır. Bu ciltte sivilce görünümüne neden olur. Mikropartiküllerin başka bir senaryosu bu mineraller gözeneklere yapışır ve sebum ile reaksiyona girer. Sonuç: Yeni sivilcelerinizle tanışın. Kurtarıcınız – yüz için bir tonik veya yıkamak için şişelenmiş su.

Kahve
Mekanizması yukarıda tarif edilene çok benzer. Kahve de vücutta asidik bir ortamın oluşmasına ve dolayısıyla cilt yüzeyine yol açar. Kahve dışında bağırsak mikroflorası kırılır ve konvansiyonel ürünler kadınlarda sivilceye neden olan zehirli maddelere ayrışarak kötü sindirmeye başlar.

Gece Vigil
Işıkları söndüğünde, cilt hücreleri “restorasyon ve kırık her şeyi onar” modunda yeniden düzenlenir. Geç kalırsan, hücrelerde tamir zamanı, çok az şey var.


Eğer paragraf 3’ü dikkatlice okursanız, her şeyi anladıysanız , yüz için tonik ihmali . Evet, bir tonik, normal cilt PH dengesi verir ve bakterilerin gözeneklerde çoğalmasına izin vermez.

Kosmetiğin değiştirilmesi
, aynı tonu kullanmanızı tavsiye etmemiz değil, tüm yaşamı ifade eder, fakat bunun genel etkisinden memnun iseniz, ya da ona karşı sadık kalmayın. Her değişiklik – tepki verebileceği cilt için stres her zaman pozitif değildir.

Sivilce için çok fazla çareler
İşte bir twist! Ama daha derinden dikkatlice inceler ve gözenekleri temizler, derinin derin katmanlarına bakteri ulaşır.


Özellikle gölgeleme temeli için kullandığınız kirli fırçalar ve süngerler . Yağ, besin maddesi, hepsi bu. Aletleri düzenli olarak ve iyice sabun ve suyla yıkayın! Ve daha da iyisi – bu, deri altı sivilce nedenini ortadan kaldırmak için parmaklarınızla makyaj uygulamak.

Güneşten koruyucular
Tanrıya şükürler olsun, hepsi değil, sadece bunlardan kaçınılanları içerir. Bu komedogenik düşmanın içerik maddeleri listesinde bulunursa etiketi kontrol edin ve aracı değiştirin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz