Silikon Meme Protez Tipleri Nelerdir?

  • TANITIM
  • Silikon Meme Protez Tipleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
  • 182 kez görüntülendi

<strong>Silikon Meme Protez Tipleri Nelerdir?</strong>

Kültüre bağlı göğüs ebatları ve şekli o kültürün güzellik tanımına göre değişmekle birlikte orantılı ve sağlıklı göğüsler her daim güzel olarak kabul edilmekte, kadın güzelliğinin ise mihenk taşını memeler oluşturmaktadır. Geçmişten günümüze şekilleri değişse de meme demek kadının psikolojisi, kadının kendini güzel ve çekici hissetmesi ve yine aynı kadının anne olup olmadığı konusunda bilgi veren ve dünyadaki tüm kadınların kendileriyle, bedenleriyle bütünleşik ve barışık yaşamaları için ihtiyaç duydukları güzellik unsuru demek. Hal böyle olunca da dört çeşidi bulunan meme estetiği cerrahisine olan talebin fazlalığı çok da şaşırtıcı değil. Özellikle de sosyal medyayı kasıp kavuran Kim Kardashian, Beyonce, Rihanna gibi son derece seksi kadınların büyük ve seksi göğüsleriyle meydanlarda boy göstermesi büyük memenin modasını moda anlayışından stile doğru çevirerek kadraja hep büyük göğüslerin alınmasını sağladı. Yanı sıra birçok küçük göğüslü kadınların kendilerine göre istedikleri sütyeni bulamamak, kıyafetlerin içerisini dolduramamaktan şikayetçi. Kimileri tarafından yeni ergenliğe girmiş bir genç kız görünümü veren küçük göğüsler artık demode görülüyor, dişiliğin anahtarını ise meme büyütme ameliyatları sunuyor.

Meme Büyütme Ameliyatı Yalnızca Dişilik Anahtarı Değildir!

Gebelik ya da rahatsızlık, kaza gibi durumlarda göğüslerde yaşanabilecek volüm eksikliği kadınların duygusal açıdan yetersiz hissettiren ve travmatik bir sebebe yol açan psikolojik bir problem olabilmektedir.

Bu durumda silikon meme protezi denen protezlerden yararlanmak artık yağ enjeksiyonu yaptırmaktan daha moda. İki tip silikon meme protezi içerisinden doktorunuzun da önerisiyle size en uygununu tercih edebilirsiniz. Bu protezler damla ve yuvarlak formlu olarak ikiye ayrılmaktadır. Göğüs kafesi çok zayıf ve kas dokusu ince olan kadınlarda damla formlu olan silikon protezler çok daha doğal dururken tam aksi durumda yani kas dokusu kalın ve göğüs kafesi güçlü olan kadınlarda yuvarlak formlu silikon meme protezleri oldukça doğal durur. Damla protezler sarkan göğüs derisi için ideal iken yuvarlak protezler dekolte giymeyi seven hanımlarda kadınsı bir duruş için mükemmeldir.

Daha detaylı bilgi için https://evrenhelvaci.com/ sitesini ziyaret ediniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.