Ses İzolasyon Malzemesi

  • TANITIM
  • Ses İzolasyon Malzemesi için yorumlar kapalı
  • 897 kez görüntülendi

Ses İzolasyon Malzemesi

Günümüzde ses yalıtımı yapılmayan binalarda ses geçiş sorunları yaşanmaktadır ses geçiş problemlerine engel olmak adına duvarlarınızda Ses İzolasyon Malzemesi kullanmanız gerekmektedir. 2020 yılı ile birlikte geçmiş yıllarda yapılmış yapılarda ses izolasyonu yapılmadığı için yan duvarlardan gelen sesleri duvar yokmuşçasına çok fazla rahatsız edici boyut kattığı için yeni yapılacak yapılarda ses yalıtımı zorunluluğu eklenmiştir. Yeni yapılacak yapılara taşınmanız halinde herhangi bir ürün kullanmadan rahatsız edici seslerden uzak bir şekilde konforlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Fakat eski dairelerinizde rahatsız edici sesleri engellemek istemeniz halinde duvarlarınızda Ses İzolasyon Malzemesi kullanarak ses geçiş sorunlarını engelleyebilirsiniz.

Ses geçişlerine engel olmak adına Turkish Acoustic akustik mimarların önerileri arasında yer alan bariyerli bondex süngerleri duvarlarınıza alçıpan ile uygulamanız halinde ses geçişlerinde sizlere çok fazla katkı sunacaktır. Bariyerli bondex süngerler tekstil atığı görünümüne sahip olması nedeniyle ürünleri kullandıktan sonra duvarlarınızda gizlemenizi önermekteyiz dilerseniz gizlemeden uygulayabilirsiniz. Ses İzolasyon Malzemesi grubunda yer alan bariyerli bondex süngerler 3 katmandan oluşmaktadır 2 katman bondex sünger arasında bariyer yer almaktadır. Turkish Acoustic internet mağazasında veya satış ofislerinden bariyerli bondex süngerlerin mukavemeti yüksek olan yapıştırıcı ile izole edilmiş halde temin edebilirsiniz.

Bariyerli bondex süngerlerin alev ilerletme sertifikaları mevcuttur üniversitelerin ilgili bölümlerinde yapılan test sonuçları ürünlerin sertifikasyon kısmında yer almaktadır. Ses İzolasyon Malzemesi temin edeceğiniz zamanlarda ürünleri en doğru akustik firmalarından temin etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Piyasada akustik ürünlerin dekoratif görünüme sahip olması nedeniyle ucuz hammaddelerden üretimi gerçekleştirilerek herhangi bir akustik çözüm sunmayan ürünler satılmaktadır. Bu nedenle ürünleri temin edeceğiniz zamanlarda fiyatından ziyade satılan ürünün akustik değerlerini karşılaştırmanızı önermekteyiz. Ürünleri satın alma konusunda kararsız kaldıysanız veya bulunduğunuz ortama uygun ürünü belirleyemediyseniz Turkish Acoustic ile iletişime geçerseniz bulunduğunuz alana uygun ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.