Şeker Hastalığı için Şifalı Bitkiler

  • ALTERNATİFTIP
  • Şeker Hastalığı için Şifalı Bitkiler için yorumlar kapalı
  • 668 kez görüntülendi

Şeker Hastalığı için Şifalı Bitkiler

Şeker hastalığı genellikle genetik şekilde ortaya çıksa bile hemen hemen herkeste görülebilen bir hastalıktır. İlerleyen evrelerinde insan yaşamı için çok zorluklar çıkaran şeker hastalığı özellikle ilk evrelerinde bitkisel tedavi yöntemleri ve şifalı bitkiler ile tedavi edilebilir ve kesin çözüm sağlanabilir.

Bu yazımızda sizlere şeker hastalığına ne iyi gelir, şeker hastaları için iyi gelen yiyecekler ve bitkiler nelerdir nelerdir kısaca anlatmak istiyorum.

Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki şeker ve diyabet hastaları için bitkisel tedavi yollarını anlattı. Listelenen 4 yöntemden 1 tanesini uygulamanız şeker hastalığının tedavisi için yeterli olacaktır. İlaç kullanmadan tamamen doğal yöntemlerle şekerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

– Arpa çimi, yulaf, kereviz tohumu, okaliptüs yaprağı, ceviz yaprağı, keçisakalı, dul avrat otu, zeytin yaprağı, ada çayı, yaban mersini, aslan pençesi bitkilerinden çay demlenerek günde 3-4 bardak içilebilir.

– Karahindiba bitkisi ceviz yaprağı ile beraber kaynatılır ve içilirse kandaki şeker oranını düşürür.

– Yabani hindiba bitkisinin kökünü zeytinyağı ile kaynatarak içersek kandaki şekeri düşürürüz.

– Lahana,tere,marul,turp,domates ve patlıcanın bol miktarda tüketilmesi vücuttaki şeker oranını dengeler.

Şeker Hastalığına İyi Gelen Yiyecekler: Tam buğday ekmeği, Bazı sağlık uzmanları kepek ekmeğini tavsiye ediyorlar ama bunun yerine tam buğdaylı ekmekler öneriyoruz, Tam tahıllı ürünler ve çok az şeker içeren tahıllı yiyecekler, Tam tahıllı ekmek, Fırında kızartılmış patates, Tam tahıllı un veya mısır ekmeği, Mısır, patlamış mısır veya mısırdan yapılmış ürünler.

Fırında, ızgara, veya haşlanmış etler, Sığır etinin yağsız kısmı, Hindi eti, Düşük yağlı peynir, Tavuk veya hindi eti, derisiz göğüs kısmı, Fırında, ızgara buğulama veya ızgara balık, Fasulye, Yumurta, Fındık. % 1 veya yağsız süt, Düşük yağlı yoğurt, Düşük yağlı peynir, Düşük yağlı veya yağsız ekşi krema, Dondurulmuş düşük yağlı, düşük karbonhidratlı yoğurt.

Şeker Hastalığına İyi Gelen Sebzeler: Taze sebzeler, çiğ veya suda hafif haşlanmış sebzeler, Dondurulmuş veya hafif buğulanmış sebzeler, Düşük sodyumlu ya da tuzsuz konserve sebzeler, Salata, yeşillik, lahana, ıspanak, roka.

Şeker Hastalığına İyi Gelen Meyveler: Dondurulmuş meyve ve konserve meyve suları, Şekerli veya az şekerli konserve meyveler, Şekerli şekersiz reçel ve konserveler, Şeker eklenmemiş elma püresi, % 100 meyve suyu.

Şeker Hastalığına Faydalı İçecekler: Saf su, Şekersiz ve fazla tatlı olmayan diğer içecekler, Şekersiz çay, az limonlu olabilir, Şekersiz kahve, tatlandırmak için süt katılabilir, Sade kahve.

Bu yazı şeker hastalığına iyi gelen meyveler kuru yemişler elma bitkiler şifalı sular karışım gıdalar meyve yemekler ağaç ne iyi gelir çare doğal kesin bitkisel çözüm evde son ne neler yemeli için ilaç kürler bamya kürü nasıl yapılır bamya suyu yoğurt tarçın nasıl geçer önlenir tedavi edilir ölçülür düşürülür şeker hastalarına  diyet listesi baklaya yasak şeker hastaları neler yememeli  ne yiyebilir neleri nelere dikkat etmeli ne kadar su içmeli konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

acı badem şeker hastalığına iyi gelirmi, kereviz şekere iyi gelirmi, şeker hastalığı nasıl geçer, zeytin yaprağı şeker hastalığına iyi gelirmi, şeker hastalığına bitkisel kesin çözüm, yaban mersini şeker hastalığına iyi gelirmi, yaban mersını sekere ıyı gelırmı, kızılcık şekere iyi gelirmi, şeker hastaları için şifalı bitkiler nelerdir, ceviz şeker hastalığına iyi gelirmi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.