Şeker Hastaları Mutlaka Bunu deneyin

Şeker Hastaları Mutlaka Bunu deneyin

Şeker hastaları için inanılmaz formül: Mucize bamya suyu….

Vücudumuzun gerek duyduğu bu kaynakları bolca içeren bamya böbrek hastalıkları diyabet ve şeker problemlerine, böbrek rahatsızlığına da iyi geliyor.Dolaylı yoldan enerji seviyesini yükselten, depresyonu azaltan ve kolestrolü düşüren bu besinden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz…
Bamya, sofralarda hem dış kabuğu hem çekirdekleri ile birlikte tükettiğimiz bir besin. Bamyanın B ve C vitaminleri bakımından zengin olması, bol miktarda potasyum, kalsiyum ve folik asit içermesi onu gerçekten yararlı hale getiriyor.
Vücudumuzun gerek duyduğu bu kaynakları bolca içeren bamya böbrek hastalıkları diyabet ve şeker problemlerine, böbrek rahatsızlığına da iyi geliyor. Dolaylı yoldan enerji seviyesini yükselten, depresyonu azaltan ve kolestrolü düşüren bu besinden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.
Bamya, hem kabuğundan hem de çekirdeklerinden yararlanabileceğiniz bir sebzedir. Ancak bamya suyu hem hızlı hem tam besleyici bir alternatif olabilir.
Hızlıca ve kolayca hazırlayacağınız bamya suyu bu yararları hemen görmenizi sağlayacaktır.

İşte bamya suyu tarifimiz:
1) Bamyaların ön ve arka ucunu kesin,
2) Bir kavanoza koyun ve üstüne su ekleyin.
3) 8 saat boyunca bu karışımı bekletin ve süre dolduğunda bamyaların emdiği sudan yararlanabilmek için bamyaları iyice sıkıp suyunu çıkarın.
4) Emdiği suyu verdikten sonra posa haline gelecek bamyaları atabilirsiniz. Bamya suyunu afiyetle içebilirsiniz.

PAYLAŞALIM ..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: ,

Yorum Yaz