Sağlığı Elden Bırakmadan: Bir Ayda 4 Kilo Vermeyi Garantileyen Kür

  • SAĞLIK HABERLERİ
  • Sağlığı Elden Bırakmadan: Bir Ayda 4 Kilo Vermeyi Garantileyen Kür için yorumlar kapalı
  • 712 kez görüntülendi

Sağlığı Elden Bırakmadan: Bir Ayda 4 Kilo Vermeyi Garantileyen Kür

Uzmanların da söylediği gibi vücudumuzu yormadan aylık olarak verebileceğimiz en doğru rakam 4. Sağlıklı beslemenin yanı sıra takviye olarak alacağınız bu doğal karışım kilo vermenizi hızlandıracak.

Aslında bu karışımı herkes çok iyi biliyor, fakat uygulama noktasına gelince bilmek pek bir işe yaramıyor. Çünkü kimse bu kürün etkilerinin farkın değil…

Kullanacağımız malzemeler; tarçın, tam yağlı süt ve organik çam balından oluşuyor. Yapılan araştırmalara göre tarçın ve sütün zayıflamaya etkisi oldukça kuvvetli. Özellikle etkilediği bölge göbek yağları. bu karışımın ikinci güzel yanı ise tokluk hissi vermesi.

Tokluk hissi verse de sakın bu karışımı öğün yerine tüketmeyin. Aksi halde beslenme sisteminize zarar vermiş olursunuz. Ara öğün yerine geçen kür, tarçın sayesinde kan şekerini dengeliyor, protein oranı yüksek olan süt ise tarçınla birleşince zayıflamak kaçınılmaz oluyor.

Uzmanların tavsiyesi bu karışımı ya ikindi vakti ya da gece yatmadan önce tüketilmesi. Çünkü bahsedilen ara öğünlerde kan şekeri düşer, bu düşüş beraberinde açlığı getirir. Kendimizi duraklatmak, yemek yemenin önüne geçmek için bu karışımı doğru zamanda içmek oldukça önemli.

Malzemeler;

1 bardak süt
1 tatlı kaşığı tarçın
1/2 çay kaşığı bal

Hazırlanışı;

1 bardak sütü ısıtın.
Ardından tarçın ve balı ekleyerek hızlıca karıştırın. Karışımı ılamaya bırakın.
Tarçınlı ballı süt ılıdıktan sonra ikindi vakti ya da yatmadan önce bir bardak tüketin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.