Safran Çayı ve Faydaları

  • ALTERNATİFTIP
  • Safran Çayı ve Faydaları için yorumlar kapalı
  • 737 kez görüntülendi

Safran Çayı ve Faydaları

Safran çayı hem vücuda, bağışıklık sistemine ve metabolizmaya faydalı, hemde 1 ayda 7 kilo verdiren bir bitkisel zayıflama iksiri olması ile öne çıkıyor.

Safran çayı nedir? İçinde neler bulunur?
Safran çayı 19 çeşit bitki karışımından elde edilmiştir. Safran çayı hiçbir yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı içermemektedir, tamamen bitkiseldir. Safran çayı bağırsaklardaki yağ emilimini minimuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minimuma inerek vücutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır.

Safran çayı ile bölgesel zayıflama: Safran çayı yağ yakıcı etkisinden dolayı vermiş olduğunuz kilolar hem kalıcı hemde bölgesel gerçekleşmektedir. Örneğin erkeklerde yağ emilim bezleri göbek Bayanlarda ise göbek ve basen kısmındadır genellikle. Vücuttan atılan fazlalıklar bu bölgelerde gerçekleşmektedir.

Yıllardan beri klinik deneylerle etkisi kanıtlanmış bitkilerden elde edilen safran çayı diğer zayıflama ürünleri ve diyet metotlarına göre su ve kas kaybı en az seviyede gerçekleştiği tespit edilmiştir. Ayrıca sindirim sistemini düzenleyerek hazımsızlık ve mide şişkinliği gibi problemlerinizi giderici etkiye sahiptir.

ZAYIFLAMA BÖLGESEL VE KALICI ETKİYE SAHİP
Diğer zayıflama ürünlerinde olduğu gibi ürünler sistemde dolaşımda olan suyun atımıyla değilde yağ yaktırarak zayıflama gerçekleştiği için vücudun atılan yağları geri toplaması uzun zaman almaktadır ve kalıcı zayıflama sağlar.

Safran Çayı çok bilinen bir bitki olmamasına rağmen, tamamen doğal ve bitkisel bir zayıflama çayıdır. Bir çok bitkinin karışımından elde edilir. Tatlandırıcı ve katkı maddesi içermez. Safran çayının en büyük özelliği yağ yakıcı olmasıdır. Özellikle bölgesel zayıflamaya yardımcı olur.

Safran Çayı Karışımının Malzemeleri
Funda, biberiye, altınotu, ada çayı, mısır püskülü, sinameki, kiraz çöpü, ısırgan yaprağı, defne yaprağı, yeşil çay, mate çayı, nane, rezene, narçiçeği, bamya çiçeği, civan perçemi, kuşburnu, papatya ve ardıç tohumu. Toplam 19 bitkiden elde edilen bir karışım.

Safran Çayının Kullanılışı
Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 kez bir çay kaşığı safran çayını sıcak suda bekletip içebilirsiniz. Dibinde kalan tozunu da içmeniz önerilir. Safran Çayını 4 saat aralıklarla içmek dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur.

Safran çayının bilinen bir yan etkisi yoktur. Tamamen bitkilerden elde edilmiştir. Safran çayı yağ yaktırarak zayıflattığı için sadece fazla kilolarınızı verebiliyorsunuz. Örneklersek; 20 kilo fazlası olan birinde 2 aylık kullanım sonucunda 12-15 kilo arasında zayıflama sağlanmaktadır. Safran Çayı ile 2 aylık uygulama sonucunda vücutta oluşan sarkmalarda ve selülitler için % 40 azalma gözlemlenmiştir. Safran Çayının içerisinde bulunan bitkiler bol miktarda B ve C vitamini içerdiği için genel vücut direncini arttırıcı etkisi de vardır.

Bu yazı safran çayının faydaları yan etkileri fiyatı içindeki bitkiler ingilizcesi neye iyi gelir nerede bulunur ne işe yarar nerede yetişir ne zaman içilmeli ne işe yarıyor nasıl yapılır zayıflatıyor kullanılır kullananlar kullanıcı yorumları sarı nokta satın al tarifi yapımı yapılışı hazırlanışı konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

safran cayi nasil yapilir, safran çayı nasıl demlenir, safran çayı nasıl hazırlanır, safran çayı kullanıcı yorumları, safran çayı kullananlar, safran çayı yorumları, safran cayi faydalari, safran çayı kullananların yorumları, safran cayinin faydalari, safran çayı nasıl kullanılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.