Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Çözüm

Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Çözüm

Safra taşı ve safra çamuru, bir çok kişide görülen bir sıkıntı olup tıbbi tedavi yöntemleri ile iyileştirdiği gibi safra suyunu artırarak safra taşını düşürmek için bitkisel kür yolları kullanmak ta pekala mümkündür.

Şimdi sizlere safraya bitkisel çözümler önerileri sunacağız. Ancak bu bitkisel şifa tavsiyeleri asla safra hastalıklarının doktor tarafından muayenesi ve tedavisinin yerine geçmezler.

Safra taşı yaygın olup 18-65 yaş arasında kadın ve erkeklerde görülür. Safra çamuru ise kalsiyum bilirubinat partikülleri ve kolesterol kristalleri içeren jel formundaki safra demektir. Genelde normal şartlarda oluşurlar kendiliğinden geçme imkanlarının olmasının yanı sıra kolesterol taşı formasyonunu oluştururlar.

Safra çamuru ve safradaki taşlar için şifalı bitkiler bitkisel çözümler

1- Maydanoz, kereviz yaprağı, okaliptüs yaprağı, enginar, papatya, altun ot, bodur mahmut otu, kayın ağacı, ısırgan yaprağı, ıhlamur ve karahindiba. Otların bir kısmı veya ayrı ayrı kaynatılıp aç ve tok karnına bol miktarda sıcak olarak suyu içilir.

2- Zeytinyağı ve limon yarı yarıya karıştırılıp 3 öğün aç karnına 1 fincan içilir.

3- 250 gram demirhindi, 1 litre suda kaynatılarak ezilir.Suyu alınarak aç karnına 3 öğün 1 çay bardağı içilir.

Bu yazı safra taşına iyi gelen su bitkiler yiyecekler çikolata ve kahve ne dokunur hangi bölüm bakar neden olan yiyecekler sirke zararlı doğal kesin bitkisel çözüm çare bağlı pankreatit 3 dakikada çözüm için iğde kürü ingiliz tuzu kullananlar nasıl erir geçer dökülür anlaşılır tedavi edilir önlenir ağrı yapar konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

safra kesesi taşı nasıl düşürülür, safra kesesi taşı nasıl düşer, safra kesesi taşina iyi gelen bitkiler, safra kesesi tasina ne iyi gelir, safra kesesindeki taş nasıl düşer, safra taşı nasıl düşürülür, safra kesesi taslari nasil düsürülür, safra taşı nasıl düşer, safra kesesine ne iyi gelir, safra kesesi agrisina ne iyi gelir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz