Rahim Polipleri için Bitkisel Kür

  • ALTERNATİFTIP
  • Rahim Polipleri için Bitkisel Kür için yorumlar kapalı
  • 1.107 kez görüntülendi

Rahim Polipleri için Bitkisel Kür

Bu yazımızda rahim polipleri için uygulanan en etkili doğal ve bitkisel çözüm yöntemini anlatmak istiyoruz.

Bu basit kürü herkes evinde kolayca deneyebilir ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Artık rahim polipleri sıkıntı olmaktan çıkacak ve ameliyata gerek kalmadan bu sorunu aşacaksınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor.

Tarifi: Bir orta boy sarı kabuklu soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine tatlandırmak amacıyla başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyunu için.

Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır. Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adet dönemini görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürünü uygulanmalıdır. Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği, vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür. Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu yazı rahip poliplerine ne iyi gelir bitkisel doğal kesin çözümler evde çare son tedavisi için soğan kürü polip ameliyatı ilaç tedavisi nedir kanser midir kanser yapar mı ne zaman alınmalı tekrarlar mı neden tekrarlar alınmazsa ne olur nasıl alınır tedavi edilir anlaşılır teşhis edilir olur geçer polipleri ne yok eder yok eden bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

rahimde polip bitkisel tedavi, rahimde polip nedir, polip bitkisel tedavi, polip için soğan kürü, rahimde polip belirtileri, rahim polipleri, rahim poliplerine bitkisel çözüm, polip tedavisi bitkisel, polip için şifalı bitki, rahim polip bitkisel tedavi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.