Pürüzsüz Bacaklar İçin İpuçları

  • ESTETİK VE GÜZELLİK
  • Pürüzsüz Bacaklar İçin İpuçları için yorumlar kapalı
  • 687 kez görüntülendi

Pürüzsüz Bacaklar İçin İpuçları

Kadınlar bacaklarının pürüzsüz olması için ellerinden geleni yaparlar ama kimi kadınlar bu işlemde çokta başarılı olamaz. Özellikle de yaz aylarında selüliti olan kadınların yaşadıkları sıkıntılar çok büyük olabilmektedir. Bu sıkıntı ne olacak derseniz havuza ya da denize girdikten sonra çıkarken üzerilerine bacaklarını kapatacak bir şeyler giymeyi isterler. Ama bacakları düzgün pürüzsüz olan kişiler bu gibi sıkıntıları yaşamazlar. Pürüzsüz bacaklar için ipuçları arayıp durur bacaklarında sıkıntısı olan kadınlar.

Pürüzsüz Bacaklar İçin İpuçları

Bu yazımızda sizler için araştırdığımız ve uzmanlar tarafından önerilen bir iki öneride bulunacağız. Pürüzsüz bacaklar için ipuçları olarak ilk söylenebilecek şey; bacaklarınızı ilk olarak her banyodan sonra nemlendirmeye özen gösteriniz.

Pürüzsüz Bacaklar İçin

İkinci dikkat edilecek ise; bacaklarınızdaki tüyleri alım şekliniz olacaktır. Ağda ile alıyorsanız çok sıcak olmamasına, epilatör ile alıyorsanız kılın çıkış yönünün tersine almanız gereklidir. Ayrıca ağda ile alımda ciltteki ölü deride kalktığı için daha parlak bir cilt görünümü oluşur. Bacaklarınızı mümkün olduğunda soğuk su ile durulamaya özen gösterin. Ayrıca bol bol da su tüketin ki cildiniz daha nemli ve canlı olmasını sağlar.

Pürüzsüz bacaklar için ipuçları verdik ama bunların yanı sıra başka uyulması gereken kurallarda olabilecektir. Son olarak hareketsiz yaşamdan da uzak durun yani her gün düzenli yürüyüş yapmaya da özen gösterin. Sonuç olarak hareketsizlik selülitte artmaya neden olabilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.