Prostat Kanserine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Prostat Kanserine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Erkeklerin baş belası olan rahatsızlıklardan birisidir prostat kanseri. Bu hastalığa yakalanma riskini azaltmak veya prostat kanseri olduktan sonra rahatsızlığı azaltmak için bitkisel tedavi yöntemleri ve şifalı bitkileri kullanabilirsiniz.

Birçok kişi tarafından kullanılmış ve başarıya ulaşmış ayrıca herbalistler tarafından da tavsiye edilmiş bazı bitkiler vardır ki prostat kanseri tedavisinde çığır açmıştır. İşte bu bitkileri sizler için toparladık.

ENGİNAR: Prostat, meme ve rahim ağzı kanserine karşı iyi gelir. Kandaki üre ve kolestrolü düşürür, idrar söktürür, böbrekteki kumların dökülmesine yardımcı olur. Enginarın içerisinde fiber, magnezyum, folate ve C vitamini bulunur.

KEREVİZ TOHUMU: Uyarıcı ve iştah açıçıdır. Prostat için kullanılıyor.

EĞİR KÖKÜ: Gaz söktürücü, terletici ve antispazmotiktir. Dahilen prostat, haricen ise romatizma için kullanılıyor.

MAHLEP: Pruni mahalep afrodizyak, balgam söktürücü, nefes darlığı ve prostat için kullanılmakta. Ayrıca şeker hastalığına karşı da kullanılıyor.

ÜZERKLİK: Prostattan hemoroide, bağırsak kurduna gibi bir çok hastalığa iyi gelmektedir.

DOMATES: Kanserden koruyucudur. Zihinsel ve bedensel olarak yaşlanmayı yavaşlatır. C ve E vitaminleri içerir. Yüksek kan basıncını düşürür. Vücudun su tutmasını engeller. Kalp hastalıklarına ve prostat kanserine iyi gelir. Araştırmalara göre domatesin prostat kanseri riskini azalttığı öngörülmüştür. Haftada en az 2 kez domates yiyen erkeklerin diğerlerine oranla prostat kanserine yakalanma riskleri azdır.

Bu yazı prostat kanserine iyi gelen şifalı bitkiler, prostat kanserine iyi gelen besinler, prostat kanserine bitkisel tedavi, prostat kanserine hangi bitki iyi gelir, prostat kanseri nasıl tedavi edilir önlenir, prostat kanseri nasıl geçer bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

prostat kanserine ne iyi gelir, prostat kanserine iyi gelen şifalı bitkiler, gelin topus modeleri 2013, prostat kanseri nasıl geçer, prostat kanseri ne iyi gelir, domatesprostataiyigelirmi, prostat kanserine sifali bitkiler, pruni mahalep afrodizyak, kandaki kreatinin nasıl düşürülür bitkisel çözüm, hangi bitki prostat söktürür

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz