Prostat için Bitkisel Çözümler

Prostat için Bitkisel Çözümler

Hemen hemen her erkeğin başına gelebilecek bir rahatsızlıktır prostat. Birçok nedeni olan prostat hastalığının tedavisinde bitkisel yöntemler ve şifalı bitkiler büyük rol oynar. Prostat nasıl geçer veya ne iyi gelir derseniz ve bitkisel kesin çözüm istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Ahmet Marankinin prostat hastalığı için önerdiği bitkisel çözümler.

– 10 gr hazenbel, 10 gr kereviz yaprağı ya da tohumu ayrı ayrı birer litre su ile 10 dakika kaynatılır. 30 dakika demlendirilerek, sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir. Bu terkiplerin içilmesine Bir ay süre ile devam edilmelidir.

– 250 gr brokoli bir litre su ile 4 dakika kaynatılır. Günde bir kaç bardak içilir.

– 8 litre kaynar suyun içine 500 gr sarı kantaron konularak 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Buzdolabında saklanan karışımdan sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1er bardak içilir.

– At kestanesi, tam açılmamış servi kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı, ayrık kökü ve maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilir.

– Kenevir, kereviz tohumu ile birlikte kaynatıldıktan sonra balla tatlandırılarak macun yapılıp yemeye devam edilir.

– Isırgan otu prostat büyümesinden kaynaklanan idrar zorluğunu rahatlatır.

– Bir su bardağı kaynar suya, 10 gr funda konulur. 10 dakika bekletildikten sonra günde 2-3 bardak içilir.

– Maydanoz kaynatılarak suyundan günde 3 su bardağı içilir.

– Prostat iltihabı için her gece 1 litre suda 1-2 soğan sabaha kadar bekletilerek, sabahları aç karna içilir.

Bu yazı prostat nasıl geçer, prostata ne iyi gelir, bitkisel prostat tedavisi, prostat için şifalı bitkiler iyi gelen bitkiler bitki çayları nelerdir, prostat için bitkisel çözümler doğal kesin çözüm nedir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

prostat bitkisel tedavi, prostat iltihabına iyi gelen bitkiler, prostat bitkisel tedavi ahmet maranki, prostata bitkisel çözüm, prostat ilaçları, bitkisel prostat tedavisi, prostata ne iyi gelir maranki, prostat için bitkisel ilaçlar, ahmet maranki prostat tedavisi, bitkisel prostat ilaçları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz