Profesyonel Gözaltı Dolgu İşlemleri

  • TANITIM
  • Profesyonel Gözaltı Dolgu İşlemleri için yorumlar kapalı
  • 863 kez görüntülendi

Profesyonel Gözaltı Dolgu İşlemleri

Profesyonel Gözaltı Dolgu İşlemleri

Gözaltında meydana gelen morluk ve şişlikler, hem kadın hem de erkeklerin en sık karşılaştığı sorunların başında gelir. Estetik kaygılara neden olan bu durum nedeni ile göz altı dolgusu Ankara genelinde en çok tercih edilen uygulamalarımızdan biri olmuştur. Teknolojik gelişmeler ile harmanladığımız çalışmalarımız sonrasında başarılı sonuçlar elde ederek birçok hastamızın sorununa kalıcı çözümler sağladık.

Gözaltı Torbaları ve Morluk Sorunlarına Kalıcı Çözümler

Dr. Buket Yıldırım öncülüğünde gerçekleştirilen göz altı dolgusu Ankara ve çevresinde popüler olan uygulamalardan biridir. Yüz çevresinde ilk dikkati çeken gözlerin etkileyiciliğini azaltan gözaltı torbaları ve şişlikler, ilerleyen yaş nedeni ile ortaya çıkmaktadır.

Genelde 30’lu yaşlardan sonra görülen bu sorun için geliştirilen göz altı dolgusu Ankara hizmetlerimiz ile sizlerle buluşturuluyor. Birçok farklı nedene bağlı olarak meydana gelen bu olumsuz durumdan kurtulmanız son derece kolaydır.

Kişinin daha yaşlı, yorgun ve hüzünlü görünmesine neden olan çökme, morluk ve şişlikler, gözaltında bulunan kemik yapısının erimesine bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu durumdan göz altı dolgusu Ankara seçeneklerini değerlendirerek kurtulabilirsiniz. Bu yöntem ile tedavi edilen estetik sorunlar şunlardır:

-Gözaltındaki morluk,
-Gözaltındaki şişlik,
-Gözaltındaki çökme,
-Gözaltındaki kahverengi halkalar,
-Yaşlı, yorgun ve hüzünlü yüz ifadesi,
-Gözaltı kırışıklıkları.

Gözaltı Dolgusu Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilir?

Son derece profesyonel bir şekilde uygulanan gözaltı dolgusu, büyük bir özen ve titizlik ile yapılmaktadır. Öncelikle işlem yapılacak olan bölge antiseptik özelliği bulunan solüsyon ile temizlenir. Daha sonra antiseptik özelliği bulunan madde enjeksiyonu ile lokal anestezi yapılarak hastanın acı çekmesi engellenir.

Kapalı uçlu ve sivri olmayan kanüller ile dolgu maddesinin enjeksiyonu yapılarak gözaltı bölgesinin hacim artışı sağlanır. Bu sayede gözaltı dolgusu yapıldıktan sonra etkisi de hemen görülmeye başlar. Ancak tam olarak etki 3 hafta kadar sonra görülür.

Gözaltı dolgusu uygulaması ortalama olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Bu nedenle uygulamadan sonra hemen normal hayata dönebilirsiniz. İşlem öncesinde lokal anestezi yapıldığı için de herhangi bir acı ya da ağrı hissi duymazsınız. Ayrıca başarılı bir şekilde yapılan işlem sonrasında ciltte kanama ya da morluk meydana gelmez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.