Pirit Taşının Faydaları

  • ALTERNATİFTIP
  • Pirit Taşının Faydaları için yorumlar kapalı
  • 880 kez görüntülendi

Pirit Taşının Faydaları

Dünyada sadece İtalya’da çıkarılan pirit taşının özelliklerini ve faydalarını öğrenmek ister misiniz?  İşte sizlere kısaca pirit taşı hakkında bilgiler ve detaylar.

Pirit Taşının Özellikleri: Kristalleri genelde küp biçimindedir ve düzgün kesilmiş gibi görünürler. Üzerinde altın rengi benekler oluşmuş çok güzel ve değişik görünümlü bir taştır. Sülfür minerallerinin içinde en bol ve yaygın olanıdır.

İletken olma özelliğinden dolayı kan, safra ve ifrazlar gibi vücut sıvılarının dolaşımını etkileyerek yönlendirir. Böylece bir çok organ ve dokular üzerinde etkisini gösterir.

Rengi : Altın, gümüş karışımı
Sembolü Olduğu Hususlar : Bereket
Çıkarıldığı Başlıca Ülkeler : İtalya

Pirit Taşının Faydaları: Pirit Taşı bereketi simgeler. En yaygın kullanım şekli; genellikle evlerde giriş kapısının sol tarafında bir kase su içerisinde tutulur. Bu şekilde kullanılınca evin bereketin arttığına ve para getireceğine inanılır. Pirit taşının bilinen diğer faydaları;

– Hazımsızlık çekenler için tavsiye edilecek bir taştır.
– Kan dolaşımını dengeler.
– Beyin fonksiyonunu arttırıcı güce sahiptir.

– Kişinin dünyaya daha pozitif bakmasını sağlar.
– İdare gücünü yükseltir.
– Çevrenizde ki kişilerle uyumlu çalışmanıza yardımcı olur.
– Kişiye yaşam enerjisi verir. Kendinizi tükenmiş hissettiğiniz anlarda güçlü enerjisiyle size destek olacak ve canlılığınızı yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu yazı pirit taşının özellikleri faydası değeri faydaları nedir nerede bulunur ne kadar nasıl kullanılır temizlenir satın al tesbih kolye oluşumu konusunda yazılmıştır.

pirit taşı nedir, pirit taşı nerelerde kullanılır, pirit taşı fiyati, pirit taşı, pirit tasi ozellikleri, pirit taşı değeri, pirit tasinin faydalari, pirit taşı faydaları, pirit taşının özellikleri, pirit taşı nasıl kullanılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.