Pembe Kuvars Taşının Faydaları ve Özelliği

  • ALTERNATİFTIP
  • Pembe Kuvars Taşının Faydaları ve Özelliği için yorumlar kapalı
  • 789 kez görüntülendi

Pembe Kuvars Taşının Faydaları ve Özelliği

Bazı taşlar vardır ya hani insanı kendisine aşık eden, işte pembe kuvars taşı da beni kendisine aşık etti. Buyrun pembe kuvarsın özelliklerini ve faydalarını beraber okuyalım.

Pembe Kuvars Taşının Özellikleri: Pembe kuvars doğada nadir bulunan bir kuvars cinsidir. Çok eski çağlarda mühür ve sembol yapımında kullanılmıştır. Günümüzde ise oyma biblo, dekoratif süs eşyası ve mücevherat yapımında kullanılır. Rengi Uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir. Aşk taşı olarak ünlenmiştir.

Beden hücrelerini yeniler, bu suretle hem hastalıkları tedavi eder, hemde bedeni dinçleştirir. İç barışı ve uyumu sağlar. Böbrek, akciğer, karaciğer, kalp gibi organların sistemlerini sağlıklı tutar. Yaraları, anjini, astımı ve görme bozukluklarını iyileştirir. Radyasyonun kötü etkilerinden korur. Depresyon halini ortadan kaldırır ya da en az seviyeye indirir. Kişinin kendisinden hoşnut olmasını ve kendine değer vermesini sağlar. Özgüven duygusu verir. hayatı sevmenizi sağlar.

Uyumlu Olduğu Şakra : Karın, kalp, alın, taç
Uyumlu Olduğu Burç : Koç, Boğa, Yengeç, Kova ve Balık

Rengi : Renksiz, beyaz, pembe
Sembolü Olduğu Hususlar : Kainatın sonsuz gücü, Gizli güç

Pembe Kuvars Taşının Faydaları: Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerjiyi toplar, aktive eder ve biriktirir. Düşünce formlarını aktif eden bir özelliği de vardır. Kuvars kristalinin bilinen diğer faydaları;

– Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır.
– Güç ve canlılık kaybına karşı koruma sağlar.
– Cep telefonu, telsiz gibi cihazlardan yayılan radyasyonu toplar.
– Zihinsel konsantrasyonu kuvvetlendirir.

– Tene temas ettirerek kıyafet altında taşındığı taktirde, kişiyi diğer insanların negatif enerjisinden korur. Pozitif insanlar içindeyseniz taşınızı görünür şekilde takın. Böylece çevrenizdeki insanların pozitif enerjisini toplar.
– Baş ağrısını hafifletici özelliği vardır.
– Sindirim ve kan dolaşımı sistemini sağlıklı tutar, hastalanırsa iyileştirir.
– Göz için sağlıklıdır. kartal görüşü ve gücü verir.

Bu yazı pembe kuvars taşının faydaları temizlenmesi özellikleri anlamı fiyatı kullanımı ve aşk nerede satılır nereden çıkarılır neye iyi gelir ne kadar ne işe yarar nedir nasıl temizlenir tesbih bileklik kolye ucu yüzük temizleme satın al pembe kuvarsın gerçek olduğu nasıl anlaşılır etkileri temizliği anlamı konusunda yazılmıştır.

Pembe kuvars, pembe kuvarsin faydaları, pembe kuvars nasil anlasilir, kuvars taşı değeri, pembe kuvars özellikleri, gerçek pembe kuvars nasıl anlaşılır, sitrin nasil kullanilir, pembe kuvars taşının faydaları, pembe kuvars takmaknelere iyi gelir, pembe kuvars taşı faydaları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.