Parkinsona Bitkisel Çözüm Ne iyi Gelir

Parkinsona Bitkisel Çözüm Ne iyi Gelir

Sizde hak verirsiniz ki doğada her hastalığa bir şifa kaynağı mutlaka vardır. Sadece bu şifa kaynakları bitkileri keşfederek uygun şekilde kullanmak en ağır hastalıkların bile tedavisi kolaya indirgemiştir.

Parkinson hastalığı da bu zor kategoride ki hastalıklardan birisidir. Ama artık parkinson hastalığına da şifalı bitkileri kullanarak bitkisel çözümler sağlamak mümkün.

1. Tarif: Bol miktarda kara üzüm su yerine aç veya tok karnına içilir. Taze ve Kuru bakla pişirilerek yenir.

2. Tarif: 1 kg. kara üzüm, 5 litre su ile düdüklü tencerede iyice kaynatılıp süzülerek suyu alınır. Buzdolabında saklanıp ılık olarak aç veya tok karnına içilir. Yaş kuru meyvesi yenir.

3. Tarif: Ökse otu, karabaş otu, oğul otu, biberiye, mentollü nane, kantaron çiçeği, papatya, kekik, lavanta, ısırgan yaprağı, ardıç meyvesi ve alıç çiçeğinin, tamamı veya bir kaçı karıştırılıp çay yerine ballı olarak aç veya tok karnına içilir.

4. Tarif: 100 gr. polen, 100 gr. arı sütü, 100 gr. çörek otu, 100 gr. ısırgan tohumu, 100 gr. ardıç meyvesi, 100 gr. arap zamkı, 100 gr. havlucan, 100 gr. mastica, 100 gr.iç bakla unu, 100 gr. turp tohumu, 50 gr. karanfil, 2 kg. bal, 2 kg. üzüm pekmezi tamamı dövülüp karıştırılıp 3 öğün, 1 yemek kaşığı karıştırılıp sade veya ballı sütle içilir.

Bu yazı parkinsona iyi gelen yiyecekler iyi gelen besinler, parkinsona bitkisel tedavi, parkinsona ne iyi gelir, doğal kesin çözüm, parkinson nasıl geçer tedavi edilir, bitki çayları yiyecekler doğal bitkisel çözüm tedavisi şifalı bitkiler konusunda yazılmıştır.

parkinsona bitkisel çözüm, bakla parkinsona iyi gelirmi, parkinsona ne iyi gelir, parkinson hastalığına hangi yiyecekler iyi gelir, parkinson hastalığına bitkisel çözüm, tokkarnına çay iyiygelirmi, parkinson hastalığına ne iyi gelir, okse otu parkinson, dogal ilac parkinson, Parkinson da bitkisel çözüm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz