Ozon Yağı ve Faydaları

  • ALTERNATİFTIP
  • Ozon Yağı ve Faydaları için yorumlar kapalı
  • 782 kez görüntülendi

Ozon Yağı ve Faydaları

Ozon Yağı Nedir: Ozonlanmış yağ olan ozon yağı cilt bakımı ve tedavisinde devrim yaratıyor. Saf oksijen molekülleri ozonlanmış zeytin yağında jel olarak bekletiliyor ve kolayca deriye masaj yapılarak alınabiliyor. Sağlıkla parlayan güçlü ve bebeksi bir görünüşe

bürünmek ozonlanmış yağla mümkün.

Ozon yağının faydaları: pH 5.5 ile cildin asit örtüsünü korur. Taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için doğanın hediyelerinden biridir. El ve tırnaklarınızın kusursuz görünmesine yardımcı olur. Cildinize uyguladığınızda oksijen moleküllerinin rahatlatıcı etkisini hissedersiniz. Haricen kullanılır. İlaç değildir.

Cilt sorunları: Güneş yanıkları, cilt lekeleri, sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sarkmaları, ciltte renk farklılıkları ve cildin yenilenmesine ihtiyaç duyan her tip cilt sorunlarında.

Göz hastalıkları : Arpacık, göz iltihabı, kuru göz gibi tüm göz hastalıklarında.

Selülit : Oksijen seviyesinin artmasına bağlı olarak hücre metabolizmasının hızlanması ve hücrelerinin azalmasını sağlamakta, selülit görünümünü azaltmak ve yok etmekte.

Stresle mücadele : Stresin neden olduğu kan damarlarının daralması durumunda, damarları gevşetmek ve neticede stresin yarattığı gerginlik etkisini azaltmakta.

Detoks : Zararlı alerjen ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamakta.

Ağız bakımı : Çürüklere neden olan bakterilerin öldürülmesinde, diş eti iltihabı gibi durumlarda iltihabı yok etmekte.

Ozon yağı doğal mıdır ?
Ozon Yağları %100 doğaldır. Hiçbir katkı maddesi içermez, saf zeytinyağının ozonlanması sonucunda ortaya çıkartılmış sağlıklı bir üründür.%100 Organiktir.

Ozon yağı içilebilir mi?
Evet, ozon yağı içilebilir, günlük bir çay kaşığı ozon yağı, mide rahatsızlıkları, mide yaraları, reflü, yemek borusu yarası gibi hastalıklara faydalı olur.

Ozon yağı yeni doğmuş bebeklerde kullanılabilir mi?
Evet, ozon yağı yeni doğmuş bebeklerde bile kullanılabilir. Özellikle pişik ve tahriş gibi durumlarda bebeklerin cildinin rahatlamasını ve hızlıca iyileşmesini sağlar. Ayrıca burun deliklerine sürülmek yoluyla nefes alışları kolaylaştırılır.

Ozon yağı, ağda ve epilasyon sonrası bakımda kullanılabilir mi?
Evet, ozonlanmış zeytinyağı, epilasyon, ağda kaş, bıyık gibi tüm hassas bölgelerde oluşan tahriş ve hassasiyetin iyileştirmesinde kullanılabilir. Kaşıntı ve yanmaya anında çözüm sunar.

Ozon yağı, açık yara üzerine sürülebilir mi?
Evet, ozon yağı özellikle kanamalı yaraları iyileştirmek de çok başarılıdır.

Ozon yağının son kullanma süresi nedir?
Ozonlanmış zeytinyağı klinik araştırmalar neticesinde raf ömrünün olmadığı, buz dolabında saklandığı sürece ortalama 17 yıl bile özelliğini kaybetmeden bekleyebileceği saptanmıştır.

Ozon yağının sprey formunda olanlarından neden sakınmalıyım?
Ozon yağı önceki soruda da belirttiğimiz gibi kesinlikle plastik malzeme içermemelidir, ozon yağı spreyi olarak belirtilen ağız kısmı olmasa da spreyi taşıyan hortumu plastiktir. Bu nedenle kesinlikle kullanılmamalıdır.

Bu yazı ozon yağının fiyatı, ozon yağının içeriği, ozon yağının cilde faydaları, ozon yağı faydaları, ozon yağı nasıl kullanılır, ozon yağı nelere iyi gelir, ozon yağının fiyatı, ozon yağı nereden alınır kremi kullananlar kullanıcı yorumları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

, , , , , , , , ,

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.