Mucize merhem. Tarifler ve uygulama

Mucize merhem. Tarifler ve uygulama

Tüm durumlar için merhemler. Geleneksel tıp tarifleri.

Bu merhem pek çok hastalığı iyileştirir: fibroidler, mastitis, gangren, ülserler (trofik dahil), yanıklar, kaynar, apseler, ağrılı eklemler, çoğu kronik sinüzit, pürülan otitis, boğazda apseler, egzama, yumurtalık kistleri – bunların hepsi bir mucizeyi iyileştirir – merhem!

Hazırlık:

Bir emaye kase 1 bardak rafine bitkisel yağ dökün, balmumu bir kibrit kutusu büyüklüğüne atmak ve küçük bir ateşte tabakları koymak, balmumu erimiş. Yumurta sarısının yarısı, kaynatılmış, parmaklarınızla bir tabağa çatalla ezilmiş ve yavaş yavaş kaseye yağ ve balmumu ile eklenmiştir. Karıştırın ve ısıdan çıkarın ve 10-15 dakika bekletin. Sonra naylon bir bezle süzün. Buzdolabında bir cam kapta saklayın. Merhem çok etkilidir. Merhem döşenmesi gerekiyorsa, bir su banyosunda 40 gram ısıtılır.

Tedavi eder:

1. Sinüzit.
Bir çorba kaşığı erimiş ve sonra en korkunç sinüzit olduğunda burun içine aşılanan pipet merhem içine yazılmıştır. Bu donmuş değil, hepsini çabuk yapın. Bir saat damlatma arasındaki bir aralık ile iki kez burun merhem damla yeterli ve aylık sinüzit bile kurtulmak için. Merhem maksiller sinüs kırılır ve iri kuvvetle büyük bir çeker!

2. pürülan otitis.
Poların flagellumunu bükün ve kulağa takın. Kulağının arkasına sallarken, flagellum değiştirmek için ihtiyaç olarak. Merhem muazzam bir güçle irin çeker. Bu yüzden sadece otitis değil, tüm otitleri tedavi etmek mümkündür.

3. boğazda apseler, boğazda abse, pürülan tonsillit.
Boğazını salla, boynuna bir kompres koy. Bütün bunları akşam yaparsanız, prosedürü tekrarlayan her saat, sabahtan sonra aptal patlama olur.

4. bronş, mide ağrısı, bağırsakta, vücut arpalarında gözler kaynar.
Günde üç kez yemeklerden önce yarım çay kaşığı krema alın.

5. yanıklar, kaynar, yaralar, şişlik, diş ağrısı, eklem ağrısı dizleri.
Geceleri boğaz yerinde uygulayın ve zamatyvayasını sarın. Parmağınızı kaşındıran diş ve sakızları merhem ile yağlayın ve yaraların nasıl geri çekildiğini göreceksiniz. Sonuç mükemmel olmalı.

6. Trofik ülserler, kangren.
Ayrıca merhem ve mendil uygulayın da 2 saat sonra değiştirin. Yaralardan bolca pusuya gidecek, her türlü iddialı ilaçlara rağmen, hayat kurtaran tedavinizin ne kadar hızlı olduğunu göreceksiniz. Yanıklar, kaynar, yaralar, şişlik, cilt iltihabı, diş ağrısı (pamuk yünü merhemi ile diş etlerinde).

7. Bu merhem tırnaklarınızı güçlendirebilir, geceleri merhem sürtünme tırnaklarda.

Not: balmumu, arı, doğal almak için gereklidir. Dış mekanda kullanım için, herhangi bir yağı ve yerel zeytinyağı daha iyi alabilirsiniz.
Anti-inflamatuar merhem.

Bileştirme, kompozisyon:

1 bardak hayvansal yağ, 100 gram bitkisel yağ, 1 çorba kaşığı huş tomurcukları, 50 gram propolis. Yağları eritmek için bir su banyosunda, kaynatın propolis dururken, kaynatın, birch tomurcukları ekleyin, 3 saat boyunca bir su banyosu içinde durun. Propolisin çözünmesinden sonra bitkisel yağ dökülür. Su banyosunda soğumaya bırakın. Buzdolabında süzün ve saklayın.

Bronşit, artroz, osteokondrozis ile yardımcı olur.

Merhem, tüm iyi iyileşir, hatta yaralar iltihaplıdır.

Merhem hazırlanması için taze meyve suyu Potentilla kaz gerekir. Merhem kısmı bu bitkinin 1 çorba kaşığı suyu almak için. Bu miktarda meyve suyuna 60 g eritilmiş domuz yağı koyun. Karıştırın ve ılık bir yere bırakın ve pürüzsüz hale gelene kadar tekrar karıştırın. Ardından 1 çay kaşığı balmumu ve propolis biraz koymak.

Karışım ateşlendi, kaynatın ve 5 dakika kısık ateşte pişirin. Yine, tüm günümüze 2 saat boyunca ılık bir yerde bırakın. Daha sonra kremi buzdolabına koyun, ama her saat krem ​​almak ve iyice karıştırmak için iyice karıştırın. Şimdi merhem hazırdır.

Soğutulmuş olmalıdır. Bunu kullanmak çok basit. Yaraya ve üstte pansuman üzerine bir merhem sürün. Çok yakında, yara sıkılacak.

Yaraların merhem otları, ülser, kaynar.

10 gr. kurutulmuş ot cudweed öğütülmüş toz 50 gr ile karıştırıldı. tereyağı ya da bitkisel yağ ve 1 tatlı kaşığı bal.
Dikkatlice hepsi dövüldü. Merhem günde 2-3 kez yaraya uygulanır ve alçı altında kaynar. Yaraları çok çabuk iyileş.

Şifa mucizesi merhem

tarifi:

40 g al. doğal balmumu (hayır petek!), 100g. Zeytinyağı (sebze olabilir), 2 yemek kaşığı şeker. Balmumu yağda ufalanmış, şekeri ekleyip yavaş ateşe sürün. Yağ ve şekerdeki balmumu eritmek için yavaşça karıştırın.

Çözünür uzun ve yavaş. Sürekli karıştırın şeker yanmaya başlar (ama özellikle korkutucu değildir). Sonuç olarak, balmumu katıdan yumuşak olana kadar. Tek tip bir merhem almalı. Serin ve kullanılabilir.

Bu merhem derin nüfuz.

Bu krem ​​herhangi bir iltihabı giderir.

1. burun akıntısı ve burun tıkanıklığı. Köprüde ya da her burun deliğine uzanmak. Bu acı vermez. Özellikle iyi olan, küçük çocukları olan, onlara damlalarla eziyet etmemek için. Hemen yardımcı olur.
2.Bolnoe boğazı. Ayrıca bademcikler bölgesinde yayılır. Boğazını sar.
3.Kashel. Göğsü ovun. Ön ve arkaları yapıyoruz.
4.Bolyachki ağızda ve dudaklarında.
5.Vospalenie kulak. Tamponchiki içeride. Bir sonraki güne geçer.
6.Lyubaya aşınma ve cilt yüzeyindeki yaralar etrafında belirgin iltihap var. Geçtiğimiz yazın oğlu serin tenli kulak. Akşam, kulak parlak kırmızı ve şişmiş hale geldi. Sokağın sıcağında. Bandaj uygulanmaz. Oğlan da caddeden aşağı yürümesi gerekmeyecek.
7.Rastyazhenie kasları.
8.Sustavnye ağrısı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz