MS Hastalığı için Şifalı Bitkiler

  • ALTERNATİFTIP
  • MS Hastalığı için Şifalı Bitkiler için yorumlar kapalı
  • 784 kez görüntülendi

MS Hastalığı için Şifalı Bitkiler

Bu yazımızda ms hastalığına iyi gelen doğal ve bitkisel çözüm yöntemlerini anlatarak ms hastalığı için çözümler bulmaya çalışacağız.

MS Hastalığına Bitkisel Çözüm: Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu özel bir televizyon kanalında katıldığı programda MS hastaları ve MS hastalığına karşı önleyici olan şifalı bitki kürünü önerdi.

Malzemeler: MS hastaları ve MS’e karşı önleyici olan özel bitki Anadolu buğdayı olarak bilinir.

Hazırlanışı: Yarım Litre suya bir avuç Buğday atılır ve 8-9 Dakika haşlanır. Daha sonra ılımaya bırakıp yarısını sabah kahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen yemeğinden önce aç karnına içeceksiniz.

Uygulama: Kürü en az 20 en fazla 30 gün uygulayın.1-1,5 ay ara verip sonra yine tekrarlayın.

Not: Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

MS Hastalığına Ne iyi Gelir? Bu özel tarife ek olarak sizlere farklı yöntemlerde aktarmak istiyorum. Bu doğal çözüm yöntemleri ile ms hastalığına karşı çözüm sağlamanız çok kolay.

– Isırgan otunun içerdiği bazı bileşikler, tıpkı arı sokması gibi bir etkiye sebep olurlar. Örneğin Isırgan otunu eldivensiz tutmanız durumunda vücudunuza son derece yararlı, işe yarar bileşikler depo edilmiş olur.

– MS hastası bir İngiliz biyokimyacı, bol miktarda magnezyum ihtiva eden semiz otunun kendisine çok faydalı olduğunu belirtiyor. Günde 375 miligram kullandığını ifade eden biyokimyacı bu şekilde MS ataklarının azaldığını söylüyor. Bir tabak dolusu buharda pişmiş semizotu, 375 miligram magnezyumun alınmasında yardımcı olacaktır.

– Soya fasulyesini kaynatıp suyunu için. Fasulyeleri de kavurup yiyin. Hekim kontrolünde sülük tedavisi de MS hastalığı tedavisi için çok fayda sağlayacaktır.

– Yakıcı yağlar olarak adlandırılan, kekik yağı, hardal yağı, zencefil yağı, havlıcan yağı, biberiye yağı, gibi yakıcı yağları karıştırarak, belden, omuriliğin yukarısına doğru, omuz ve dirseklere nokta masajı yapın.

Bu yazı ms hastalığına ne iyi gelir neler sebep olur keçi sütü yüzde kaç rapor verilir çare doğal kesin bitkisel çözüm iyi gelen bitki şeyler taşlar bitkiler meyveler buğday benzeyen hastalıklar hangi bitki evde tedavisi son için kapari yeni ilaç hangi doktora gidilir kullanılan ilaçlar nasıl bir hastalıktır olur başlar oluşur ilerler anlaşılır geçer bulaşır seyreder okunacak dua tablet yeni çıkan hap hangi tahliller yapılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ms hastalığına iyi gelen bitkiler, ms hastalığı bitkisel tedavi, emes hastalığı bitkisel tedavi, emes hastalığına iyi gelen bitkiler, ms hastalığına ne iyi gelir, emes hastalığına ne iyi gelir, ms hastalığına iyi gelen yiyecekler, emes hastalığına bitkisel çözüm, ms hastalığı için şifalı bitkiler, emes hastaliğinin bitkisel tedavisi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.