Mide Kanamasına Ne iyi Gelir Bitkisel Tedavi

Mide Kanamasına Ne iyi Gelir Bitkisel Tedavi

İlk önce şunu belirtelim ki bu şifalı bitkiler ve bitkisel kür tarifleri mide kanamasını önleyen değil, mide kanaması sorunu yaşandıktan sonra midenin normal sağlığına dönmesi için önerilen ve tedavide kullanılan bitkisel çözümlerdir.

Sizlere vereceğim 3 bitkisel kür tarifi, mide kanaması problemi ile karşı karşıya kalan herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Zira çok kısa sürede de faydasını göreceksiniz.

– Patlıcan bir gün süre ile sirkeli suda bırakılarak dinlendirilir. Dinlendirilen patlıcan dilimlenerek pirinçle birlikte suda pişirilir. Sıkılarak elde edilen posa, lapa kıvamına gelinceye kadar dövülmüş ekşi nar taneleri ile karıştırılarak yoğrulur. Rahatsızlık süresince hazırlanan lapadan bol bol yenir.

– Hastalık süresince ekşimiş nar, bal ve hazırlanan pirinç çorbası bol bol yenir.

– Susam taneleri, sefercel çiçeği ile birlikte dövülerek ezilir. Elde edilen karışım, sirkeli suda pişirildikten sonra sıkılarak süzülür. Süzülen posa, macun kıvamına gelinceye kadar badem unu ilâve edilerek pekmezle yoğrulur. Hastalık süresince, bu macundan yemeklerden sonra iki çorba kaşığı yenir.

Bu yazı mide kanamasına ne iyi gelir iyi gelen besinler, mide kanamasına bitkisel çözüm iyi gelen bitkiler bitki çayları doğal kesin çözüm yiyecekler, mide kanamasına hangi bölüm bakar nasıl önlenir geçer tedavi edilir konusunda yazılmıştır.

aci cehre adetliyken kullanılırmı, acı çehra adetliyken kullanılırmı, kandaki kreatinin nasıl düşürülür bitkisel çözüm, mide kananasına ne iyi gelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz