Meray Kuruyemiş

  • TANITIM
  • Meray Kuruyemiş için yorumlar kapalı
  • 493 kez görüntülendi

Meray Kuruyemiş

Gıda güvenliğini koruma vizyonuyla yola çıkan Meray Kuruyemiş 40 yıllık sektör tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde alanında aranan firma oluyor. Üretimde hıza önem veren firma bu nedenle üretim tesislerinde son teknoloji cihazlarından yararlanarak üretimi gerçekleştiriyor.

Üretilen taze kuruyemişleri hijyen kurallarına uygun şekilde paketleyerek alıcılara gönderilmesini sağlıyor. Meray markasına ait olan ürünler taleplere bağlı olarak Türkiye geneline ve firmanın çalıştığı Avrupa ülkelerine gönderiyor. Ürünlerinin daha çok kişiye ulaşması içinse perakende sektörüyle birlikte çalışıyor.

Meray Markalı Ürünler

Hamburg ve Gaziantep’te üretim tesisleri açmış olan Meray markası taptaze ürünlerini yemeyen insanların kalmaması adına çalışıyor. Bu çalışmalar kapsamında da ürün çeşitliliğini alıcıların taleplerini göz önüne alarak artırıyor.

Meray markalı ürünler kendi içinde şu türlere ayrılıyor;

  • Kuruyemişler (badem, leblebi, Antep fıstığı, ceviz vs)
  • Lokum ve şekerlemeler (üzüm sucuklu ceviz, fıstık ezmesi, Antep fıstıklı bohça vs)
  • Kahveler (Türk ve menengiç kahveleri)
  • Kuru meyveler (pamelo, kayısı, papaya, muz, çilek, kavun, erik, üzüm, Kudüs hurması vs)
  • Yöresel Antep ürünleri (kabak, tatlı biber, patlıcan, acur, acı biber vs)

Meray adını taşıyan kuru meyve, lokum ve diğer ürünlerin tamamı taze olarak toplanıp hazırlanıyor. Böylelikle marka ürünlerini seçen insanların taptaze ürünlerin lezzetini tatmaları sağlanıyor.

Meray Çok Satan Ürünler

Meray çok satan ürünlerinin listesini web sitesinde paylaşıyor. Böylelikle alıcıların en çok ilgi gösterdiği ürünlerin hangileri olduğu öğreniliyor. Bu sayede ilk defa Meray markasını tadacak kişilerin ürün tercihine yardımcı olunmuş oluyor.

Meray markasının çok satan ürünlerini ise kabak çekirdeği, kuru Hindistan cevizi, Antep karası kurusu ve kuru dut ürünleri oluşturuyor. Bu ürünler tüketilecek miktara bağlı olmak koşuluyla sipariş ediliyor.

Meray Markalı Ürünlerde Fiyat Politikası

Meray markalı ürünlerde fiyat politikası ise bütçeye uygunluk şeklinde benimseniyor. Fiyatlar ürün çeşidine ve miktarına göre fark gösteriyor. Ayrıca firmanın indirim yaptığı ürünlerin tercih edilmesi daha az harcama yapılmasını da kolaylaştırıyor.

Tercih edilen ürünün ücretinin ödenmesi içinse havale ve kredi kartıyla ödeme yolları kullanılabiliyor. Ödeme işleminin 3D yöntemiyle yapılmasını sağlayan Meray markası yapılan ödemenin ardından ürünlerin hızlı şekilde adrese ulaştırılmasını sağlıyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.