Meme Kanseri için Şifalı Bitkiler

  • ALTERNATİFTIP
  • Meme Kanseri için Şifalı Bitkiler için yorumlar kapalı
  • 671 kez görüntülendi

Meme Kanseri için Şifalı Bitkiler

Kadınların en çok korktuğu kanser türlerinin başında muhakkak meme ve diğer adıyla göğüs kanseri gelmektedir. Peki siz meme kanserine ne kadar hazırsınız? Göğüs kanserinden kurtulmak için bitkisel yöntemlerden haberdar mısınız?

Memelerimiz süt bezeleri tarafından üretilen sütü meme ucuna aktarmak ile yükümlü kanallardan meydana gelmiştir. Memelerde bulunan süt bezelerini ve süt kanallarını oluşturan hücrelerin kontrolden çıkarak aşırı derecede çoğalmaları ve bu hücrelerin vücudun farklı yerlerine yayılıp dağılmasına meme kanseri denir. Şimdi dilerseniz göğüs kanserine karşı doğal ve bitkisel çözümleri sıralayalım.

Meme kanseri ne kadar erken tespit edilirse tedavisi o derece kolay olur. Son zamanlarda meme kanseri için alternatif tedavi yöntemleri yaygınlaşmıştır. Ahmet Maranki meme kanseri için şu bitkisel destekleri sıraladı.

– 2 su bardağı kadar kaynar suyun içine 10 gram kadar civan perçemi bitkisi koyun. Kısık ateşte 5-6 dakika kadar demleyin.Hazırladığınız civanperçemi çayını sabahları ve akşamları aç karnına 1 su bardağı için.

– Öğlenleri tok karnınıza 1 su bardağı kadar sarı kantaron çayı için. Akşamları tok karnına 1 bardak biberiye ve mürver çiçeği çayı için. Geceleri yatmadan karabaş otu çayı ile şerbetçi otu çayı için. Bu şekilde 45 gün 3 çeşit çay içmeye devam edin.

– Soya fasulyesi ılık suyla ıslatın, 1 gece suyun içinde beklettikten sonra süzün. Daha sonra soya fasulyesi kavurarak tüketin.Bu sayede kanser riskini azaltırsınız.

Meme kanseri ve göğüs kanseri için iyi gelen yiyecekleri, besinleri ve her türlü gıdayı şu şekilde sıralayabilirsiniz.

Lahanagiller: Brokoli, karnabahar, beyaz ve kara lahanalar bu aileye mensuptur. Bu çok besleyici sebzeler, kanser hücrelerinin büyümesini zorlaştıran özel bileşiklere sahiptirler. Bu sebzeleri çiğ tüketmek daha da faydalı olacaktır. Soslarla birlikte çiğ tüketebilirsiniz. 

Meyveler: Kanserle savaşan diğer besinlerde olduğu gibi birçok meyve de antioksidan deposudur. Canlı renkli meyveler; (çilek, portakal, kırmızı üzüm ve yaban mersini gibi) antioksidan maddeler açısından daha zengindir. Her gün farklı tarifler kullanarak bir miktar tüketin.

Balıklar: Somon gibi yağlı balıklar, meme kanserine karşı savaşacak iki ana besin maddesi barındırır. İlki bu balıklarda zengin olarak bulunan Omega-3 yağıdır. Bu yağ türü kanserli hücrelerin büyümesini engeller ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Yeşil Çay: İnanılmaz bir antioksidan olan yeşil çay, meme kanserine karşı mükemmel bir savaşçıdır. Eğer meme kanseri riskinizi düşürmek istiyorsanız kahvenizi yeşil çayla değiştirin.

Baklagiller: Baklagiller de meme kanserine yakalanma riskini azaltır. Baklagillerde bulunan birçok antioksidan ve lifler kanserle savaşır. Diyetinizden baklagilleri eksik etmeyin. Besleyici ve lezzetli olan bu yiyeceklerle çok güzel tarifler hazırlayabilirsiniz. 

Bu yazı meme kanserine göğüs kanserine ne iyi gelir iyi gelen yiyecekler bitkiler besinler ilaçlar kürler doğal kesin bitkisel çözüm çare hangi doktor bakar bölüme gidilir için ilaç bitki kürü bitki çayı yağlar nasıl geçer giderilir önlenir tedavi edilir korunma yolları tedavisi hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

meme kanserine iyi gelen bitkiler, meme kanserine ne iyi gelir, meme kanserine iyi gelen yiyecekler, gogus kanserine ne iyi gelir, meme kanserine iyi gelen besinler, göğüs kanserine iyi gelen bitkiler, meme kanserine faydali bitkiler, göğüs kanserine iyi gelen yiyecekler, meme kanserine iyi gelen gıdalar, meme kanserine iyi gelen bitki

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.