Medikal Dolap

  • TANITIM
  • Medikal Dolap için yorumlar kapalı
  • 732 kez görüntülendi

Medikal Dolap

Medikaldolap.com

Sağlık çalışanları için kaliteli medikal giysiler üreten Medikal Dolap, hem bireysel hem de kurumsal birçok müşteriye hizmet sunuyor. Firma, farklı alanlardaki uzmanlardan oluşan ekibiyle sağlık çalışanları için en kaliteli ürünlerin imalatını yapabiliyor. Firma bünyesinde ARGE uzmanları, yazılım ve grafik tasarım uzmanları görev yapıyor. Bunlara ek olarak, müşteri memnuniyeti konusunda profesyoneller görev yapıyor. Ayrıca, firmayla beraber çalışan hekimler, sağlık çalışanlarının beklentileri konusunda firmaya doğru bilgiler sunuyor. Firma, sağlık emekçileri için her türlü giyim üretimini yapmasıyla sektörde öne çıkıyor.

Medikal Giysiler

Hekimler ve diğer çalışanların işlerini yaparken giydikleri, hemşire forması benzeri giysilere, medikal giysiler denilir. Bunların farklı türde ve özellikte olanları vardır. Firma, gelişmiş teknik altyapısı ve sürekli çalışan ARGE ekibi sayesinde her tür medikal giysinin imalatını yaparak müşterilerinin beklentilerini karşılayabiliyor.

Medikal Dolap Ürün Çeşitleri

Firma, sağlık çalışanlarının kullandığı tüm giysi ve aksesuarların imalatını yapıyor.

  • Scrubs
  • Bone
  • Maske
  • Aksesuarlar

Scrubslar, erkekler ve kadınlar tarafından giyilen bir kıyafettir. Buna göre, firma hem kadın hem de erkek scrubslarınıüretiyor. Buna ek olarak, scrubslar; mavi, füme, bordo, mor gibi renklerde üretiliyor. Düz olabilen scrubslar aynı zamanda desenli olarak da imal edilebiliyor. Ayrıca, firmada tek alt veya tek üst satışının yanı sıra scrubs takım satışı da yapılıyor. Bunun yanı sıra, sağlık çalışanları, tesettür scrubs ürünleri de firmadan tedarik edebiliyorlar. Maske konusunda en kaliteli ürünler yine firmadan satın alınabiliyor. Yoğun iş temposundan bunalan sağlık çalışanları, hem kendilerini hem de hastalarını rahatlatmak için desenli maskeleri siteden uygun fiyatlarla satın alabiliyorlar.

Ekonomik Medikal Giysiler

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan medikaldolap.com, bu doğrultuda ekonomik fiyatlardan taviz vermiyor. Firmada desenli üst scrubs fiyatı 110 TL’den, düz olanların fiyatı ise 85 TL’den başlıyor. Alt scrubslar da firmadan yine uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Desenli maskeler 20, desenli boneler ise 35 TL’den başlıyor. Ayrıca desenli bonelerde 3 al 2 öde kampanyası var. Müşteriler, bireysel olarak veya kurumsal teklifle hizmet alabiliyorlar. Firma, saat 15:00’a kadar olan siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyor. Müşteriler, 250 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından yararlanıyorlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.